COLOSTRUM B - 60kps.

Cena: 270  

Unikátní produkt z kravského kolostra

Doplněk stravy Colostrum B obsahuje bovinní ( kravské) colostrum, které je cenné vysokým obsahem biologicky aktivních látek prospěšných organismu ( imunoglobuliny IgG, růstové faktory).

CO JE TO KOLOSTRUM

Kolostrum nebo také mlezivo je unikátní tekutina, kterou saje každé mládě savce hned po narození po dobu cca 2 dnů, než se začne matce tvořit klasické mléko bohaté především na živiny.

Kolostrum obsahuje množství biologicky aktivních látek rozmanitého charakteru v koncetrované formě jako jsou např. imunoglobuliny, laktoferin, cytokiny, vitamíny, biominerály, růstové faktory, interferon a další, které slouží především k nabytí imunitního systému u čerstvě narozeného jedince a iniciaci jeho růstu. To je v prvních dnech pro mládě klíčové k přežití – aby neonemocnělo a rychle rostlo.Složení : Bovinní colostrum, přídatné látky ( stearan hořečnatý, složení tobolky ( želatina, oxid titaničitý)

Dávkování : 2 tobolky denně ( nejlépe večer před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutiny)

Obsah aktivní látky v jedné tobolce :
Colostrum 400 mg/ 1 cps.

Upozornění . Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy,pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. Obsahuje mléko a mléčné deriváty.

Výrobce/Distributor v ČR: EPRO ekologic s.r.o., Severozápadní III 338/2 Záběhlice (Praha 4) 14100 Praha, IČO: 25564251, DIČ: CZ25564251


Kategorie: Superpotraviny, rostlinné přípravkyStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte