Clean Lean Protein chai, kurkuma a maka 225g EV

kukuma protein
Cena: 720  

Hráškový protein obohacený o funkční ingredience

Základem je prémiový hráškový protein obohacený o funkční ingredience, které používaly již staré civilizace v jejich tradiční přírodní medicíně. Vytvořili jsme protein s výbornou rozmanitou chutí a zároveň s přidanými funkčními benefity.
 V jedné dávce najdete 19 g proteinu z prémiového hrášku Clean Lean Proteinu, 1 g kořene indické kurkumy (obsahuje bioaktivní látky včetně kurkuminu), 850 mg organického raw kořene maky (maka je kořen plný živin) a černý pepř (pro vstřebatelnost kurkumy).

  • Obsahuje až 76% proteinu (dle příchutě)
  • Lehce se tráví, má 98% vstřebatelnost
  • Navíc výborně chutná
  • Žádné výplně, přídavné, konzervační látky nebo přidaný cukr, je slazen extraktem z ovoce katemfe
  • Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny
  • Bez lektinů, bez lepku,bez soji, bez mléka, bez GMO, hypoalergenní, pro vegany i paleo dietu,
  • Hrách je vypěstován ve Francii a zpracován v Belgii
  • Získáván vodní extrakcí

Detail

Nejvyšší evropská kvalita. Zlatý hrách je pěstován a zpracován v Evropě. Clean Lean Protein je vyroben z čistého evropského zlatého hrachu pěstovaného v severní Francii, je zpracován a smíchán v nejvyšší kvalitě v Belgii. Držíme se přísných podmínek při růstu, náročných testovacích postupů a zpracovávání bez použití chemických látek, abychom zajistili nejvyšší kvalitu a bezpečnost našich výrobků.

Základem je prémiový evropský hráškový protein obohacený o funkční ingredience, které používaly již staré civilizace v jejich tradiční přírodní medicíně. Vytvořili jsme protein s výbornou rozmanitou chutí a zároveň s přidanými funkčními benefity. V jedné dávce najdete 19 g proteinu z prémiového hrášku Clean Lean Proteinu, 1 g kořene indické kurkumy (obsahuje bioaktivní látky včetně kurkuminu), 850 mg organického raw kořene maky (maka je kořen plný živin) a černý pepř (pro vstřebatelnost kurkumy).

Komplexní protein pro regeneraci a energii. Obsahuje nejen všech devět esenciálních aminokyselin.Pro­tein je nezbytný pro udržení zdravé hladiny energie a pro obnovu a regeneraci svalů a tkání těla. Clean Lean Protein má zvlášť vysoký obsah glutaminu, který má zásadní význam pro obnovu svalové hmoty po cvičení a prevenci její ztráty během stárnutí.

Zdravá kontrola hmotnosti. S vysokým obsahem proteinu, a zároveň s velmi nízkým obsahem tuků a cukrů. Ideální pro regulaci tělesné hmotnosti, Clean Lean Protein je zdravější způsob, jak si udržet pocit nasycení po delší dobu. Je srovnatelný s vaječnými bílkovinami a syrovátkovými proteiny – ale bez všech cukrů a umělých přísad.

Lehce se tráví a vstřebá. 98% stravitelnost. Pracuje na obnovení vaší energie a duševní pohody – bez nepříjemných pocitů v žaludeční oblasti. Žádný pocit nadýmání nebo zažívací potíže, které jsou často spojeny s jinými typy proteinových doplňků.

Je zásaditý. S pH 7,8 je jedním z mála existujících zásaditých proteinů. Podporou rovnováhy pH ve vašem těle můžete pomoci očistit svůj systém, zlepšit hustotu kostí a zpozdit nahromadění kyseliny mléčné během cvičení.

Mísí se lehce a chutná skvěle! Rychle připravený.

Instrukce

Posilněte svá smoothie, muffiny nebo jen protřepejte a vypijte. S přirozeně mírně sladkou chutí vytváří Clean Lean Proteinu hladkou texturu a umožňují snadné mísení.

Přidejte dvě odměrky (25 g) do shakeru, který obsahuje 250–300 ml vody (dle vaší chuti), nebo rostlinného mléka a řádně protřepat.

Obsah balení: 225 g

Měrná cena: 1kg 3200Kč
Výrobce/Distributor v ČR: Ecce Vita s.r.o., Nad Závěrkou 3434/7, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha. IČO: 26491486, DIČ: CZ26491486


Kategorie: Produkty, Superpotraviny, rostlinné přípravkyStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte