Chlorella Original 250tbl. TOPNATUR

Cena: 203  

Obranyschopnost, detoxikace, antioxidant

Doplněk stravy v tabletách s vysokým obsahem bílkovin 

CHLORELLA PŘISPÍVÁ K:

  • NORMÁLNÍ FUNKCI STŘEVNÍHO TRAKTU
  • NORMÁLNÍ FUNKCI JATER
  • PROČIŠTĚNÍ
  • PŘIROZENÉ OBRANYSCHOPNOSTI

 

Složení: řasa Chlorella pyrenoidosa 100%

Hmotnost tablety 250 mg (lisovány za studena, bez plnidel a pojiv).

Chlorella Pyrenoidosa je sladkovodní řasa s vysokým obsahem bílkovin, vitaminu A,C, B2, vápníku, hořčíku, železa a chlorofylu, je rovněž zdrojem vitamínů B6 a B1. Chlorella ORIGINAL MEDICOL obsahuje 19  z celkem 22 aminokyselin, včetně všech osmi stěžejních, a pozoruhodných 60 % kvalitních a přirozeně vázaných bílkovin. Zřejmě nejdůležitější složkou chlorelly je růstový faktor CGF, který se skládá především z komponent buněčného jádra této řasy. Chlorella ORIGINAL MEDICOL obsahuje chlorofyl, listovou zeleň rostlin, v němž lze vidět vysoce koncentrovanou a poživatelnou formu sluneční energie.Teblety Chorelly Original zn. MEDICOL jsou lisovány za studena (max 40°C), lisováním za tepla se ničí vitamíny. Neobsahuje žádná plnidla ani pojiva. Chlorella Original zn. MEDICOL je zpracována vyjímečným způsobem - tryskovým sprejováním a šetrným sušením. Tento proces zaručuje, že dochází k narušení buněčné stěny chlorelly a při tom jsou plně zachovány všechny živiny, které se nacházejí uvnitř buňky. Tímto postupem se dosahuje 80% stravitelnosti chlorelly, což je optimální hodnota zajišťující efektivní účinek ve střevech.

Chlorella se podílí na vylučování škodlivých látek z těla a podporuje imunitu. Je třeba dbát na dostatečný přísun tekutin, aby mohl probíhat detoxikační proces.

Doporučené dávkování: cca 15 tablet denně (možno rozdělit do dvou dávek), zapít sklenicí vody.

Země původu: Taiwan

Výrobek Chlorella Original Medicol splňuje všechna požadovaná hygenická kriteria. V lednu 2014 byly také odebrány Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí vzorky a nezávislou laboratoří byl proveden rozbor na obsah těžkých kovů. Výsledky prokázaly, že tento produkt vyhovuje poždavkům legislativy ve všech ohledech. 

Balení: dóza: 250 tablet

Dodavatel/Výrobce: ASP CZECH


Kategorie: Zelené potraviny

Antioxidanty, chudokrevnost, Detoxikace, Imunita, Imunitní systém, Játra, krvetvorba, Obranyschopnost, StřevaStáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte