Chcete moderní a dokonale vyladěné předokenní rolety? Spolehněte se na českou kvalitu

PR článek

Můžete si vybrat z pestré nabídky barev rolet

Pokud jste vždy toužili po stylovém doplňku vašeho domu, který má zároveň skvělé tepelně izolační vlastnosti, jasnou volbou jsou předokenní rolety od firmy LOMAX, Největší výrobce garážových vrat na českém trhu vám může zaručit jedině nejvyšší kvalitu, se kterou jde ruku v ruce také nadstandardní pětiletá záruka. Rolety se hodí pro novostavby i rekonstrukce. Díky široké paletě barev a typů lamel se perfektně přizpůsobí i těm nejnáročnějším požadavkům.

10 důvodů, proč zvolit jedině rolety LOMAX

Předokenní rolety nejsou jen vkusným doplňkem domu, který vám LOMAX vyrobí na míru přesně podle vašich přání. Zaručí vám také výraznou tepelnou úsporu, snížení hluku, spolehlivou ochranu majetku a mnoho dalších výhod. Ve výsledku tak s novými předokenním roletami váš dům čeká:

  • Lepší tepelná úspora

Rolety zamezí úniku tepla

Už vás nebaví neustále v chladných měsících neustále přitápět? Skrze okna může z domu unikat přes 30% tepla. Řešení pro tepelné ztráty je přitom jednoduché - stačí nainstalovat předokenní rolety. Mezi skly a roletami se vytvoří vzduchový polštář, který zároveň funguje jako izolační vrstva. Díky ní okna snadno neprochladnou a z interiéru bude unikat méně tepla.

  • Výrazně snížení hladiny hluku

Nemůžete v noci usnout kvůli otravnému ruchu z ulice? Naše předokenní rolety prokazatelně snižují hladinu hluku až o 16 dB. Žádné zvuky vás tak už doma rušit nebudou.

  • Spolehlivá ochrana soukromí a majetku

Rolety vás neochrání jen proti zvědavými pohledy zvenku. Jsou navíc velmi bytelné a díky bezpečnostním článkovým pružinám, které drží lamely v jedné rovině, brání jakémukoliv mechanickému zdvihnutí.

  • Kvalitní zpracování

Rolety jsou stylovým doplňkem domu

Už vás unavuje neustále omývat okna? Rolety je ochrání před každým rozmarem počasí a přitom si zachovají barvu i tvar.

  • Profesionální technický návrh zdarma

Firma Lomax pro vás zdarma zpracuje celý technický návrh včetně zaměření a cenové nabídky.

  • Jednoduché ovládání