Chcete, aby byl váš trénink vysoce efektivní? Krabičková dieta podpoří hubnutí i nárůst svalové hmoty

Správné složení jídelníčku je jedním z klíčových faktorů efektivního tréninku.krabičková dieta pro sportovceSprávné složení jídelníčku je jedním z klíčových faktorů efektivního tréninku. Ne každý však dokáže přesně sledovat podíl výživových hodnot tak, aby strava vyhovovala intenzitě a typu fitness aktivit. Krabičková dieta pro sportovce je tak ideálním řešením, které ušetří spoustu času a bude vám sestavena přímo na míru.

Myslíte si, že krabičková dieta je určena pouze pro ty, kteří se snaží o redukci hmotnosti? Vyvedeme vás z omylu. Zdravé stravování je vhodné pro všechny věkové i váhové kategorie. A obzvláště sportovci, kteří se věnují intenzivnímu tréninku, by skladbě jídelníčku měli věnovat zvýšenou pozornost. Díky zdravé a vyvážené stravě sestavené na míru konkrétnímu typu sportu lze trénink maximálně zefektivnit.

Zdravé stravování pro všechny druhy sportu

Firma Zdravé stravování s.r.o. nabízí sportovcům hned dva typy krabičkové diety dle provozovaných fitness aktivit:

Krabičková dieta FIT pro aerobní cvičení

Krabičková dieta FITkrabičková dieta fitTato varianta zdravého stravování má podíl kvalitních sacharidů 40 – 60%, který je optimální pro aktivitu střední intenzity po delší časový úsek. Krabičková dieta FIT je vhodná pro osoby pravidelně provozující skupinová cvičení, jakými jsou např. aerobic, spinning, jumping, piloxing, deep work apod., dále běh, cyklistiku, plavání a další aerobní cvičení.  

Krabičková dieta PROTEIN+ pro silový trénink

Krabičková dieta PROTEIN+Krabičková dieta PROTEIN+Podíl hodnot krabičkové diety PROTEIN+ je následující: 30 – 35% bílkovin, 30% tuků a 40% sacharidů. Uvedené složení stravy zajišťuje dostatek energie i bílkovin pro regeneraci a nárůst svalové hmoty. Pro silový trénink je charakteristická vysoká intenzita v krátkém čase, což platí pro aktivity, jako je kulturistika, vzpírání, bodybuilding, silový trojboj a některá skupinová cvičení – TRX, PUMP FX.  

Vyzkoušejte krabičkovou dietu šitou na míru aktivním lidem a přesvědčte se, že výsledky tréninku se dostaví daleko dříve, než s dosavadní skladbou jídelníčku. 


Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Krabičky jsou pro sportovce skvělým způsobem stravování,podle mě v podstatě jediným možným, jak se udržet v kondici. Zatím si je zvládám celkem připravovat sám, protože nepracuju a jenom chodím do školy a cvičím, ale umím si představit, že až budu… celý příspěvek


Doporučujeme k tématu

Snídaňová směs konopné semínko-skořice…

Vločky z pohanky a ovsa s přídavkem jablek a superpotravin "One Minute Snack" od…

Cena: 139 Kč

QUINOA bílá BIO 200g WB

Lehce stravitelná a přirozeně bezlepková potravina Quinoa se hodí do polévek,…

Cena: 42 Kč

Hraška na zahušťování jemná 1kg

Zahušťovací směs sloužící k zahušťování pokrmů, vhodná do těsta,…

Cena: 135 Kč

Amarant BIO 200g Wolfberry

Amarant je vynikající bezlepková potravina Výborně se hodí jako alternativa…

Cena: 65 Kč

Pohanka loupaná BIO 200g WB

Pohanka loupaná Wolfberry BIO 200 g z ekologického zemědělství. Lehce…

Cena: 23 Kč

Medové jablko 230g LeGracie

Sladké ovocné jáhloto s exotickým ovocem kaki Až začnete vařit jáhloto…

Cena: 49 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte