Chcete, aby byl váš trénink vysoce efektivní? Krabičková dieta podpoří hubnutí i nárůst svalové hmoty

Správné složení jídelníčku je jedním z klíčových faktorů efektivního tréninku.Správné složení jídelníčku je jedním z klíčových faktorů efektivního tréninku. Ne každý však dokáže přesně sledovat podíl výživových hodnot tak, aby strava vyhovovala intenzitě a typu fitness aktivit. Krabičková dieta pro sportovce je tak ideálním řešením, které ušetří spoustu času a bude vám sestavena přímo na míru.

Myslíte si, že krabičková dieta je určena pouze pro ty, kteří se snaží o redukci hmotnosti? Vyvedeme vás z omylu. Zdravé stravování je vhodné pro všechny věkové i váhové kategorie. A obzvláště sportovci, kteří se věnují intenzivnímu tréninku, by skladbě jídelníčku měli věnovat zvýšenou pozornost. Díky zdravé a vyvážené stravě sestavené na míru konkrétnímu typu sportu lze trénink maximálně zefektivnit.

Zdravé stravování pro všechny druhy sportu

Firma Zdravé stravování s.r.o. nabízí sportovcům hned dva typy krabičkové diety dle provozovaných fitness aktivit:

Krabičková dieta FIT pro aerobní cvičení

Krabičková dieta FITTato varianta zdravého stravování má podíl kvalitních sacharidů 40 – 60%, který je optimální pro aktivitu střední intenzity po delší časový úsek. Krabičková dieta FIT je vhodná pro osoby pravidelně provozující skupinová cvičení, jakými jsou např. aerobic, spinning, jumping, piloxing, deep work apod., dále běh, cyklistiku, plavání a další aerobní cvičení.  

Krabičková dieta PROTEIN+ pro silový trénink

Krabičková dieta PROTEIN+Podíl hodnot krabičkové diety PROTEIN+ je následující: 30 – 35% bílkovin, 30% tuků a 40% sacharidů. Uvedené složení stravy zajišťuje dostatek energie i bílkovin pro regeneraci a nárůst svalové hmoty. Pro silový trénink je charakteristická vysoká intenzita v krátkém čase, což platí pro aktivity, jako je kulturistika, vzpírání, bodybuilding, silový trojboj a některá skupinová cvičení – TRX, PUMP FX.  

Vyzkoušejte krabičkovou dietu šitou na míru aktivním lidem a přesvědčte se, že výsledky tréninku se dostaví daleko dříve, než s dosavadní skladbou jídelníčku. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 420x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Krabičky jsou pro sportovce skvělým způsobem stravování,podle mě v podstatě jediným možným, jak se udržet v kondici. Zatím si je zvládám celkem připravovat sám, protože nepracuju a jenom chodím do školy a cvičím, ale umím si představit, že až budu… celý příspěvek