Černá listina

Vzhledem k tomu, že se nám bohužel rozšířil mezi zákazníky neduh nevyzvedávat si objednané zboží nebo nezaplacení zboží předem, jsme nuceni založit tuto nepříjemnou databázi těchto zákazníků.

Každá objednávka je závazná dle Občanského zákoníku § 544-545, zákona č. 40/1964 Sb. Samozřejmě se může stát, že dojde k situaci, že si zákazník svou zásilku vyzvednout nemůže, ale seriózní jednání je oznámit tento fakt a popř. objednávku emailem zrušit. Nebudeme vyžadovat dostání si svého závazku, i přesto že jsme zboží pro zákazníka museli objednat u dodavatelů a pak se nám hromadí na skladě. V případě nepřevzetí zásilky máme právo na úhradu vzniklých nákladů (zejména balné, poštovné a souvislé práce).

Zde budeme zobrazovat jméno, bydliště a důvod umístění na černou listinu zákazníků, kteří porušili svojí povinnost vyplývající z kupní smlouvy a úmyslně s námi nekomunikují.

Jméno a příjmení

Město

Důvod

Petra Kovářová Kundratice Nevyzvednutý balík
Marie Kožíšková Kralupy nad Vltavou Nevyzvednutý balík
Petr Hochman Děčín Nevyzvednutý balík
Aleš Volek Praha 8 Nevyzvednutý balík
Marie Hochová Volyně Nevyzvednutý balík
Kateřina Rožníčková Praha 10 Nevyzvednutý balík
Šárka Havlová Svratouch Nezaplacené zboží
Renáta Pařízková Tišnov 3 Nezaplacené zboží
Jana Doleželová Prostějov Nevyzvednutý balík
Naďa Germářová Rohozec Nevyzvednutý balík
Veronika Hanáková Oslavany Nevyzvednutý balík

Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte