ČAJE Cafés Richard

Firma Cafés Richard nabízí široký výběr vynikajících klasických a bylinných čajů. Tradiční příchutě i lahodné inovace uspokojí milovníky tohoto nápoje stejně jako experty a dodají drahocennému čajovému rituálu nový rozměr.

Cafés Richard

KLASICKÉ ČAJE

Čajové menu by mělo obsahovat takový výběr chutí, aby uspokojilo prosté milovníky tohoto nápoje stejně jako odborníky a experty. Černé čaje, zelené čaje, čisté nebo s příchutí, rooibos... V nabídce máme variantu pro uspokojení všech požadavků a chutí.

čaje

ČERNÝ ČAJ

Komplexnosti nabídky Cafés Richard je dosaženo použitím čajů z těch nejlepších oblastí světa se specifickými, autentickými chutěmi: Čína, Indie, Srí Lanka... Důkladně vybrané čajové lístky jsou pečlivě vybrány a zabaleny do transparentních sáčků ze syntetického hedvábí. Díky nespočtu dostupných variací jsou černé čaje populární již po staletí.

ZELENÝ ČAJ

Zelené čaje Cafés Richard pocházejí z nejrůznějších provincií v Číně, zemi, kde byly jejich prospěšné účinky na zdraví známy již dávným předkům dnešního obyvatelstva.

ROOIBOS

Rooibos, někdy také nazývaný "čaj z červeného keře", není čajem v pravém slova smyslu. Vyrábí se z keřů čajovníkovce kapského rostoucích v Jižní Africe a neobsahuje žádný tein. Díky svému jedinečnému složení má blahodárné účinky na lidský organismus.

Řada klasických čajů Comptoirs Richard je určena především náročným profesionálům.

 teabox

BYLINNÉ ČAJE

Od klasických organických příchutí až po receptury pro labužníky, bylinné čaje jsou více než jen „obyčejné rostliny" – symbolizují pohodu, rovnováhu a určitý Zen přístup. Zatímco jejich blahodárné účinky jsou známy po staletí, dnes si je vychutnáváme i pro jejich příjemné, svěží a květinové aroma. Naše nabídka zahrnuje 5 tradičních a 5 exkluzivních směsí.
Bylinné čaje Comptoirs Richard jsou určeny především náročným profesionálům a všechny jsou baleny v transparentních sáčcích ze syntetického hedvábí.

čaje


Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

BYLINNÉ ČAJE Dr. Popov 50g - VÝPRODEJ

VÝPRODEJ různých druhů bylinných čajů s prošlou dobou minimální…

Cena: 20 Kč  40 Kč 

Čajové kolekce Indian Teas Family 12…

Kolekce Family je alchymie lahodných přírodních čajů a bylinek, květin a…

Cena: 185 Kč

Čajová kolekce Indian Teas Friends 12…

Kolekce Friends je alchymie lahodných přírodních čajů a bylinek, květin a…

Cena: 185 Kč

Čaj Červené Lapacho Orange 75g

Legendární čaj Inků Lapacho je vnitřní kůra stromu lapacho (Tabebuia…

Cena: 75 Kč

TULSI se zeleným čajem MASHALLAH BIO 25…

Čaj oslavuje synergii tří nejčistších bylin Tulsi (bazalky posvátné) a…

Cena: 101 Kč

Černý čaj Chai ETS

BIO sáčkové čaje, 20 ks jednotlivě balených nálevových sáčků po 1,5 g v…

Cena: 77 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte