CAFÉS RICHARD

CAFES RICHARD

Cafés Richard je tradiční pražírna ve francouzském stylu, situovaná ve městě Gennevilliers v metropolitní oblasti Paříže. Společnost navázala na působení rodinného podniku Maison Richard, založeného v r. 1892, a až do dnes rodinnou společností zůstala.

Cafés Richard je suverénně největší společností svého druhu ve Francii. Za dobu své existence získala a udržuje důvěru 20 000 klientů, díky čemuž je, navzdory sílící konkurenci, jednoznačným lídrem na francouzském Horeca trhu, stejně jako u office a firemních zákazníků. V posledních letech začala společnost distribuovat své produkty i do dalších zemí světa, nejnověji také do České republiky a na Slovensko, kde ji zastupuje naše společnost, CR Trading s.r.o.

Vášeň Cafés Richard pro espresso je úzce spojena s hloubkovou expertizou při výběru těch nejkvalitnějších kávových zrn a zajištěním bezchybného procesu pražení. Poslední fáze, ochutnávání, je nezbytná pro dosažení maximálně vyvinutého aroma a dokonalé vyváženosti. Tato profesionalita a know-how byly základem vzniku prestižních káv jako např. Florio a Perle Noire...

Cafés Richard a Paříž

Ačkoli je Paříž nejznámější pro svou architekturu a monumenty, městské kavárny jsou nedílnou součástí její bohaté historie a celkového obrazu... Po mnoho let se do nich uchylovali intelektuálové, umělci, spisovatelé a myslitelé, kteří zde nacházeli inspiraci. Pařížské kavárny byly zvěčněny v nespočtu filmů, knih a fotografií.

Cafés Richard a Paříž... Paříž a Cafés Richard... Dokonalé spojení místa, chvíle a chuti! Od Saint-Germain-des-Prés přes Grand Boulevards až k Montmartre skýtá jedinečná atmosféra bister a kaváren směsici emocí, kultury a živých diskuzí.

Pokud má každá z tisíců restaurací a kaváren v Paříži své osobité kouzlo a „duši", všechny mají i jedno společné: Cafés Richard, jako klíčový element přispívající k jejich jedinečnosti.

Co je na Cafés Richard výjimečné?

Jednoznačně hlavní devizou je důraz kladený na kvalitu všech produktů Cafés Richard, obohacený o příslovečný, francouzský cit pro eleganci a lahodné, exkluzivní chutě - spojení, které je samo o sobě zárukou výjimečného gurmánského zážitku.

Proč zvolit Cafés Richard?

  • výjimečná kvalita všech produktů
  • velká šíře sortimentu
  • exkluzivní, lahodná chuť, tak typická pro Francii
  • stylová nabídka podpůrných materiálů
  • skvělá příležitost jak zaujmout a odlišit se
  • možnost přilákat zákazníky orientované na kvalitu
  • adekvátní řešení pro každý typ provozu

Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

LIFEFACTORY hrnek s cafe uzávěrem 350ml

Stylová skleněná lahev na horké nápoje, s cafe uzávěrem vyroben ze…

Cena: 669 Kč

Gusto Café Mild BIO mletá káva 250g

Jemná mletá vysokohorská arabika v BIO kvalitě Popis:Silná káva plné avšak…

Cena: 174 Kč

BIO Instantní káva 100% arabika DESTINATION…

BIO instantní káva byla vyrobena z 100% arabiky ze zemí Střední a Jižní…

Cena: 162 Kč

Zelená káva s ibiškem 200g

Zelená káva arabica bez kofeinu Složkou této kávy je Zelená káva a ibišek.…

Cena: 319 Kč

Zelená káva nepražená BIO sáčky 54g

BIO nepražená zelená káva Zelená káva z nepražených kávových bobů…

Cena: 89 Kč

ZELENÁ KÁVA s kardamomem 50g

Instantní kávovinová směs. Neobsahuje lepek. Složení: Čekanka lékařská…

Cena: 164 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte