Bioprotector® pro mobilní telefon

foto2foto3Praha veletrh 214 Igor Chaun, Jiri Vanek & Bioprotector
Cena: 950  

Chrání před působením škodlivého záření z mobilních telefonů

Bioprotector® pro mobilní telefon je jednou z nejefektivnějších forem ochrany před škodlivým zářením mobilních telefonů. Mobilní telefon je jedním z největších zdrojů škodlivého záření, které je již prokázáno a obecně známo. Bioprotector® nabízí řešení - tím je Bioprotector® pro mobilní telefon, který může být diskrétně přilepen k telefonu nebo se může vložit dovnitř (ne u všech druhů telefonu) prostoru pro baterie. Eliminuje ohrožení lidského zdraví v důsledku záření z mobilního telefonu.

Bioprotector® pro mobilní telefon eliminuje škodlivé vlivy všech druhů telefonů, a to neomezeně.

Bioprotector® pro mobilní telefon chrání oblast kolem hlavy při telefonování.

Poznámka: Velmi škodlivé negativni záření během telefonování je nanestěsí tak silné a koncentrované, že Vám osobní, nebo Interierový Bioprotector® nemůže poskytnout takovou ochranu, ledaže byste vždy drželi osobní, nebo Interierový Bioprotector® u hlavy, což je velmi nepraktické a vedlo k vývoji Bioprotectoru® pro mobilní telefon.

Bioprotector® pro mobilní telefon se ukázal jako jeden z nejúčinnějších způsobů ochrany před škodlivým zářením z mobilních telefonů a je v tomto směru  jedničkou na trhu.

Bioprotector® pro mobilní telefon má velikost 1,5 cm a  tloušťku 1 mm.

Vědecké výzkumy prokázaly, že Bioprotector® na základě svého jedinečného tvaru, kombinací kovů a energetických vlastností vyrovnává deformované magnetické pole, čímž eliminuje nebezpečné vyzařování způsobené negativními vlivy spodních vod (geopatogenní zóny), domácích elektrospotřebičů (televize, počítače, klasické i mobilní telefony, elektroinstalace, mikrovlné trouby...) a kosmického záření.

Deformace magnetického pole na místech kde žijeme a pracujeme mají negativní vliv na fyzické zdraví a mohou oslabit imunitní systém a metabolismus a tak způsobit různá onemocnění. Na psychické úrovni je patogenní záření příčinou depresí, agresivity a přecitlivělosti na stres. Magnetické pole vyrovnané Bioprotectorem® umožňuje nerušený tok bio-energie v celém těle. Tím snižuje nebo úplně odstraňuje fyzické a psychické problémy způsobené patogenním zářením.

Návod k použití Bioprotektoru® :

Vyjměte Bioprotector® z původního obalu a sloupněte nálepku ze zadní strany. PřilepteBioprotector® pro mobilní telefon do horní zadní části telefonu nebo do prostoru pro baterii odrážkami směrem dolů. Stiskněte a držte pevně pár minut. Vejde se do většiny telefonů. Pokud změníte telefon, použijte sekundové lepidlo pro přilepení Bioprotectoru® k novému telefonu.

Dodavatel/Výrobce: Health and Bio


Kategorie: Bioprotectory

Energie, ÚnavaStáhnout v PDF

Přečteno: 1169x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Související produkty

Ženšen 1000mg 90tbl.

Kořeni dlouhověkosti - energie, vitalita Ženšen pravý, latinsky Panax ginseng,…

Cena: 285 Kč

Aromaterapeutické pastilky Kardamom, Citron

Osvěžení a energie Osvěžující pastilky BONNE SANTÉ pastilky s přírodními…

Cena: 43 Kč

Kitl životabudič 500ml - sirup na…

Energetický elixír na povzbuzení Elixír se vyrábí ze zahuštěné hroznové…

Cena: 187 Kč

Kitl Životabudič pro muže 500ml

Energetický bylinný elixír pro muže Kitl životabudič je vyroben ze…

Cena: 202 Kč

Očistná kúra TRIZONES®

Tříměsíční čistě bylinná očistná kúra Přírodní způsob detoxikace…

Cena: 1495 Kč  1640 Kč 

Antioxidační Mix 400g EV

BIO Směs plodů obsahující řadu významných antioxidantů. Organický elixír…

Cena: 980 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte