Bioprotector® balíček

Praha veletrh 214 Igor Chaun, Jiri Vanek & Bioprotectordoprava zdarma
Cena: 4500  

Ochrana před elektrosmogem, patogenními zónami a zářením z mobilů

Bioprotector®  balíček je kombinací třech našich produktů: Bioprotector® pro mobilní telefon + Osobní Bioprotector® + Interiérový Bioprotector®.

Vědecké výzkumy prokázaly, že Bioprotector® na zaklade svého jedinečného tvaru, kombinací kovů a energetických vlastností vyrovnává deformované magnetické pole, čímž eliminuje nebezpečné vyzařování způsobené negativními vlivy spodních vod (geopatogenní zóny), domácích elektrospotřebičů (televize, počítače, klasické i mobilní telefony, elektroinstalace, mikrovlné trouby...) a kosmického záření.

Deformace magnetického pole na místech kde žijeme a pracujeme mají negativní vliv na fyzické zdraví a mohou oslabit imunitní systém a metabolismus a tak způsobit různá onemocnění. Na psychické úrovni je patogenní záření příčinou depresí, agresivity a přecitlivělosti na stres. Magnetické pole vyrovnané Bioprotectorem® umožňuje nerušený tok bio-energie v celém těle. Tím snižuje nebo úplně odstraňuje fyzické a psychické problémy způsobené patogenním zářením.

Interiérový Bioprotector®

Interiérový Bioprotector® by měl být umístěn v původním obale (pod nebo v blízkosti postele, televize, pracovního stolu...). Používat na místech, kde trávíme nejvíce času, kde spíme, pracujeme(v kancelářích, za počítačem), cvičíme, sledujeme TV apod.

Výjimkou je například cvičení jógy, meditace, aerobiku, fitness, pilates, nebo jiné cvičení, kdy může být vyjmut z pouzdra a umístěn pod podložku, karimatku.

Vzhledem k tomu, že Bioprotector®je i přenosný, doporučuje se jej vzít na výlet, letní, zimní dovolenou.

Bioprotector® určitě můžete používat v úřadech, bankách, kancelářích, atd. protože celkově harmonizuje prostředí v kterém se nachází.

Obzvlášť vhodné je použít Bioprotector® v rehabilitačních centrech, lázních, masážních salónech, nemocnicích a podobných ozdravných a regeneračních  institucích, protože má pozitivní, harmonizující vliv na zdraví a je bez škodlivých vedlejších účinků.

Bioprotector® má pozitivní účinek na fyziologické procesy orgánů a tkání lidského těla a významně harmonizuje energetické dráhy, které využívá akupunktura na léčení.

Instalací Interiérového Bioprotectoru® do podlah domů, základu budov.., během stavebních prací spůsobíte, že prostor bude ekologicky chráněn před patogenním zářením. Minimální působení Bioprotectoru® je7 metrův průměru.

Bioprotector® má neomezenou dobu použitelnosti - koupíte si ho jednou a používat ho budete celý život. 

Interiérový Bioprotector®, v originálnim balení má velikost 14 x 14 x2 cm – tato velikost odpovída standardní velikosti obalu na CD nosič.

Osobní Bioprotector®  

Je vědecky prokázáno, že výrazně snižuje elektromagnetické záření z elektronických zařízení, rozvoden a vedení, např. z mobilních telefonů, počítačů, mikrovlnných trub apod.

Má pozitivní, harmonizující vliv na zdraví a je bez vedlejších účinků. Má neomezenou životnost. OsobníBioprotector® je dalším typem Bioprotektoru® s menšími rozměry. Je také velmi efektivní a jeho účinnost je minimálně1,5 metruv průměru.

Osobní Bioprotector®  je navržen tak, aby se dal pohodlně nosit s sebou  při sobě ať jste kdekoliv. Např.: v kapse, v peněžence, kabelce, tašce, apod. protože harmonizuje a redukuje všudypřítomné škodlivé záření, které je v dnešní době konstantní a nedílnou součástí našeho životního prostředí. Osobní Bioprotector® Vám nabízí v tomto směru jednoduché a praktické řešení.

Osobní Bioprotector® byste měli mít v původním obalu.

Velikost Osobního Bioprotectoru® je 5,5 x5,5 cmx3 mm.

Bioprotector® pro mobilní telefon

Bioprotector® pro mobilní telefon  je naším nejmenším výrobkem. Bylo prokázáno, že je jednou z nejefektivnějších forem ochrany před škodlivým zářením mobilních telefonů. Mobilní telefon je jedním z největších zdrojů škodlivého záření, které je již prokázáno a obecně známo. Bioprotector® nabízí řešení - tím jeBioprotector® pro mobilní telefon, který může být diskrétně přilepen k telefonu nebo se může vložit dovnitř (ne u všech druhů telefonu) prostoru pro baterie. Eliminuje ohrožení lidského zdraví v důsledku záření z mobilního telefonu.

Bioprotector® pro mobilní telefon eliminuje škodlivé vlivy všech druhů telefonů, a to neomezeně.

Bioprotector® pro mobilní telefon chrání oblast kolem hlavy při telefonování.

Poznámka: Velmi škodlivé negativni záření během telefonování je nanestěsí tak silné a koncentrované, že Vám osobní, nebo Interierový Bioprotector® nemůže poskytnout takovou ochranu, ledaže, byste vždy drželi osobní, nebo Interierový Bioprotector® u hlavy, což je velmi nepraktické a vedlo k vývoji Bioprotectoru® pro mobilní telefon.

Bioprotector® pro mobilní telefon se ukázal jako jeden z nejúčinnějších způsobů ochrany před škodlivým zářením z mobilních telefonů a je v tomto směru  jedničkou na trhu.

Bioprotector® pro mobilní telefon má velikost 1.5 cm tloušťku1 mm.

Návod k použití:

Vyjměte Bioprotector® z původního obalu a sloupněte nálepku ze zadní strany. Přilepte Bioprotector® pro mobilní telefon do horní zadní části telefonu nebo do prostoru pro baterii odrážkami směrem dolů. Stiskněte a držte pevně pár minut. Vejde se do většiny telefonů. Pokud změníte telefon, použijte sekundové lepidlo pro přilepení Bioprotectoru® k novému telefonu.

Dodavatel/Výrobce: Health and Bio


Kategorie: Bioprotectory

Energie, Imunita, Metabolismus, Nervový systém, Regenerace a rekonvalescence, Stres, ÚnavaStáhnout v PDF

Přečteno: 1287x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Související produkty

Ženšen 1000mg 90tbl.

Kořeni dlouhověkosti - energie, vitalita Ženšen pravý, latinsky Panax ginseng,…

Cena: 285 Kč

Aromaterapeutické pastilky Kardamom, Citron

Osvěžení a energie Osvěžující pastilky BONNE SANTÉ pastilky s přírodními…

Cena: 43 Kč

Kitl životabudič 500ml - sirup na…

Energetický elixír na povzbuzení Elixír se vyrábí ze zahuštěné hroznové…

Cena: 187 Kč

Kitl Životabudič pro muže 500ml

Energetický bylinný elixír pro muže Kitl životabudič je vyroben ze…

Cena: 202 Kč

Arniková mast 50ml Dr.Popov

masáže, otoky, svalová únava, akné, oděrky, mozoly, ztvrdlá kůže Arniková…

Cena: 67 Kč

Propolisová tinktura extra silná 20ml

Propolisová tinktura extra silná je velmi razantní a účinná forma propolisu.…

Cena: 98 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte