Biobary – nákup laboratorních pomůcek nemůže být jednodušší

Fotolia_137902767_XSVybavení laboratoře – reagencie i laboratorní plastyPotřebujete zajistit vybavení laboratoří a hledáte vhodného dodavatele? BIOGEN PRAHA s.r.o. pro vás zajistí kvalitní certifikované laboratorní potřeby a vybavení laboratoří. Ať už potřebujete laboratorní plasty či reagencie, u nás vše seženete. Naše biobary se nachází v Praze, Brně a Českých Budějovicích. 

Biobary od BIOGEN PRAHA s.r.o.

Distribucí výrobků pro molekulární biologii se zabýváme již od roku 1996. Rozhodli jsme se být svým klientům ještě blíže než doposud a zřídit své biobary ve třech velkých městech ČR. Pro reagencie, laboratorní plasty a další vybavení laboratoří si nyní můžete osobně přijet do Prahy, Brna nebo Českých Budějovic. 

V našich biobarech si vyzvednete zboží, které jste si objednali prostřednictvím eshopu. Rovněž si na místě vyberete z pestré nabídky produktů od renomovaného výrobce ThermoScientific. 

Vybavení laboratoře – reagencie i laboratorní plasty

Jsme držiteli certifikátu kvality v oboru prodeje laboratorních pomůcek a enzymů. Sortiment pro vybavení laboratoří pravidelně obměňujeme podle aktuálních potřeb klientů a poskytujeme i výrazné slevy. Klienti, kteří nakoupí zboží z internetového obchodu přes náš biobar, získávají automaticky slevu 5 % a praktický dárek do laboratoře zdarma. 

Pokud využíváte služby sekvenování DNA, přijďte si do jednoho z našich biobarů vyzvednou své barcody. Ty jednoduše nalepíte na zkumavky se svými vzorky, které budete následně zasílat k provedení analýzy. 

Díky mnohaletému působení v oblasti prodeje a dodávky vybavení laboratoří máme v oboru velké zkušenosti. Proto svým klientům zajišťujeme i odborné poradenství zdarma. S jakýmikoliv dotazy se na nás obraťte přímo v jednom z biobarů. Poradíme vám s výběrem reagencií i laboratorních plastů. Rovněž se na nás obraťte se svými podněty a náměty na rozšíření.                                                                                                                    

S našimi biobary nemůže být nákup vybavení laboratoří ve vašem městě jednodušší. Vyberte si na eshopu z pohodlí vašeho domova a pro potřebné vybavení si osobně přijeďte. 


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte