BIO Esenciální olej VERBENA (Litsea Cubeba) 10ml Oléanat

_vyrp13_24EU_BioLogo
Cena: 135  

Firma/Výrobce: Oléanat

Éterický olej pro soustředění, paměť a myšlení

Litsea zahání deprese, bojuje s únavou a sklíčeností, podporuje koncentraci. Je ideální pro řidiče při dlouhé jízdě autem. Působí antisepticky, čistí vzduch a ničí bakterie. Má bakteriostatické a mykostatické schopnosti, je tedy vhodnou prevencí před nákazou infekčními nemocemi. V masážním oleji pomáhá unaveným a oteklým nohám. Její vůně podporuje pozitivní emoce a přináší dobrou náladu. Pro svou svěží vůni je litsea používána v parfumerii. Účinky litsey nejsou příliš silné nebo dráždivé, naopak, působí v rovnováze na lidské smysly.

BIO Esenciální olej - Vervain - Verbena -  Litsea cubeba

Původ: Sri Lanka, Vietnam

Použitá část: semena

Přítomné látky (molekuly): citral, néral, géranial, limonéne, citronellol, géraniol, linalool

Vůně: citrusová, svěží, nestálá (prchavá)

Účinky: antiseptické, dezinfekční, zklidňující - sedativum, protizánětlivé, antidepresivní, podporuje koncentraci, čistí vzduch, prevence před nákazou infekčními chorobami, k masážím na unavené
nohy, může zvyšovat fotosenzibilitu.

Použití: pouze pro dospělé, nevhodné pro těhotné a kojící ženy, dodržujte dávkování - předávkování může podráždit kůži!

Vhodné použití/kombinace s těmito esenciálními oleji: bergamot, grapefruit, levandule, geranium, mandarinka, ylang-ylang.

Rady k použití: 

  • Nespavost: pár kapek vervainu na polštář pomáhá při nespavosti.
  • Masáž: 10 kapek vervainu do 100ml základního masážního oleje Oléanat - výsledkem bude masážní olej s relaxačními účinky a svěží vůní.
  • Svěží a tonizační sprchový gel: 10 kapek vervainu do 200ml sprchového gelu nebo oleje - základní báze.

 

Způsoby použití éterických olejů

Certifikováno Ecocert. 100% složek je přírodního a organického původu.

Obsah: 10 ml

Skladování: Skladujte v dobře uzavřených originálních obalech z tmavého skla při teplotách nepřesahujících běžnou pokojovou teplotu. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu, protože u esenciálních olejů dochází vlivem vzdušného kyslíku a světla k chemickým změnám. Esenciální a parfémové oleje jsou vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky. NEUŽÍVAT VNITŘNĚ! Chraňte je před dětmi. Bez odborného dobrozdání a v nezředěném stavu chraňte před stykem se sliznicí, lépe i s pokožkou (některé oleje mohou vyvolat silnou alergickou reakci).

Certifikováno Ecocert. 100% složek je přírodního a organického původu.

BIO esenciální oleje Oléanat:

Esenciální oleje Oléanat jsou 100% čisté a přírodní, ze 100 % pochází z ekologického hospodaření, jsou certifikovány Ecocert a francouzským Cosmébio, je dbáno na kvalitu základních surovin, jsou kontrolovány a schváleny k péči o pokožku dle norem pro přírodní a bio kosmetiku a dle
zásad výrobce Le Secret Naturel. Důraz se klade na původ surovin, jejich identitu, kontrolu (dohled) a samotný užitek esenciálních olejů.

 


Kategorie: Jednodruhové

Bakterie, plísně, viry, Infekce, Otoky, Paměť, Únava


Bakterie, plísně, viry, Infekce, Otoky, Paměť, Únava



Stáhnout v PDF

Přečteno: 2325x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Myslím, že máte u výrobku uvedeno špatné označení. Verbena, nebo také Sporýš lékařský má latinský název Verbena officinalis, nikoli Litsea cubeba, Litsea cubeba je naprosto jiná bylina – tedy přímo Vavřín kubébový.