BIO a Fair Trade čaje ETS, krabička 20 sáčků

ETS-caj-bio-fairtrade (10)ETS-caj-bio-fairtrade (12)ETS-caj-bio-fairtrade (14)ETS-caj-bio-fairtrade (16)ETS-caj-bio-fairtrade (9)ETS-caj-bio-fairtrade (11)ETS-caj-bio-fairtrade (13)ETS-caj-bio-fairtrade (15)ETS-caj-bio-fairtrade (8)ETS-caj-bio-fairtrade (39)ETS-caj-bio-fairtrade (38)ETS-caj-bio-fairtradeETS-caj-bio-fairtrade (19)ETS-caj-bio-fairtrade (22)ETS-caj-bio-fairtrade (26)ETS-caj-bio-fairtrade (25)ETS-caj-bio-fairtrade (6)ETS-caj-bio-fairtrade (1)ETS-caj-bio-fairtrade (3)ETS-caj-bio-fairtrade (17)ETS-caj-bio-fairtrade (23)ETS-caj-bio-fairtrade (35)
Cena: 72  
array(1) { ["prichut"]=> object(ParamsModel)#685 (24) { ["id"]=> string(3) "125" ["site_id"]=> string(5) "27451" ["values_all":"ParamsModel":private]=> array(0) { } ["values":"ParamsModel":private]=> array(1) { [2118182]=> string(276) "Bílý čaj{sep}Bílý s borůvkami a bezinkami{sep}Citr. tráva se zázvorem a citrusy{sep}Černý čaj Chai{sep}Černý čaj se zázvorem a broskví{sep}Čokoláda s ovocem{sep}Earl Grey{sep}English breakfast{sep}English Breakfast bez kofeinu{sep}Granátové jablko s rybíz" } ["project_id":"ParamsModel":private]=> string(1) "1" ["lang":"ParamsModel":private]=> string(2) "cz" ["data"]=> array(16) { ["id"]=> string(3) "125" ["project_id"]=> string(1) "1" ["identifier"]=> string(7) "prichut" ["multiple_values"]=> string(1) "1" ["selectable"]=> string(1) "1" ["public"]=> string(1) "1" ["visibility"]=> string(7) "product" ["type"]=> string(4) "CHAR" ["list"]=> string(1) "0" ["param_id"]=> string(3) "125" ["name"]=> string(10) "Příchuť" ["unit"]=> string(0) "" ["lang"]=> string(2) "cz" ["sites_id"]=> NULL ["value"]=> string(276) "Bílý čaj{sep}Bílý s borůvkami a bezinkami{sep}Citr. tráva se zázvorem a citrusy{sep}Černý čaj Chai{sep}Černý čaj se zázvorem a broskví{sep}Čokoláda s ovocem{sep}Earl Grey{sep}English breakfast{sep}English Breakfast bez kofeinu{sep}Granátové jablko s rybíz" ["value_id"]=> string(7) "2118182" } ["table":protected]=> string(11) "params_view" ["where":protected]=> string(71) "( `lang` = 'cz' ) AND ( `project_id` = '1' ) AND ( sites_id = '27451' )" ["order_by":protected]=> NULL ["limit":protected]=> NULL ["limit_offset":protected]=> int(0) ["select":protected]=> string(1) "*" ["group_by":protected]=> NULL ["from":protected]=> NULL ["joins":protected]=> array(0) { } ["paginate":"BaseModel":private]=> bool(false) ["p_total_rows":"BaseModel":private]=> bool(false) ["p_prefix":"BaseModel":private]=> string(13) "?pagination=1" ["p_suffix":"BaseModel":private]=> string(0) "" ["p_prev_link"]=> string(4) "<" ["p_next_link"]=> string(4) ">" ["p_first_link"]=> string(2) "«" ["p_last_link"]=> string(2) "»" } }

Firma/Výrobce: English Tea Shop

Čaje skvělých chutí balené v teplotně odolných přebalech

Krabičky jsou balené po 20 sáčcích

Příchutě ETS čajů:

 • Zelený čaj s gran. jablkem: Základem tohoto čaje je Čistý Cejlonský Zelený Čaj, který je vypěstován a zpracován dle tradičních čínských metod na svazích centrálního pohoří Sri Lanky v nadmořské výšce cca1600 m. Je to kombinace brusinek, granátového jablka a zeleného Čaje (Camelia Sinensis). Zelený čaj konzumují Číňané už několik staletí. Pomáhá vylučovat vodu z těla a podporuje normální činnost srdce. Granátové jablko (Punica Granatum) je původem z rozsáhlého území od Iránu přes Himalaje až po Severní Indii. Toto ovoce bylo šlechtěno a přizpůsobeno místním podmínkám po celém světě.
 • Rooibos s vanilkou a čokoládou: Tato bezkofeinová směs rooibosu, čokolády a vanilky je bohatá na antioxidanty. Rooibos (produkt ekoloického zemědělství z Jižní Afriky) smíchaný s vanilkovými lusky a bohatou tmavou čokoládou pro absolutně mimořádný požitek.
 • Rooibos čistý
 • Zklidňující směs: Náš wellness zklidňující čaj je mixem přírodních bio ingrediencí. SLOŽENÍ: bio lékořice, kousky bio skořice, bio máta a bio poupata levandule.
 • Černý čaj Chai: Přinášíme vám náš originální Chai tea, tj. směs přírodního bio koření a bylinek, bio pomerančové kůry a bio cejlonského černého čaje. Okořeněný černý čaj je velmi lahodný s nebo i bez mléka. SLOŽENÍ: Bio Cejlonský Černý Čaj, bio skořice, bio kardamom, bio muškátový květ, bio zázvor, bio lékořice, bio badyán, bio fenykl, bio pomerančová kůra a bio černý pepř.
 • Citr. tráva se zázvorem a citrusy: Citronová tráva (Cymbopogon Citratus): její další populární název je Citronella - obvyklou vůni, kterou najdete ve svíčkách, parfémech a mýdlech. Zázvor podporuje normální trávení a dodává tělu energii. Tato aromatická rostlina je v Česku dobře známá, její chuti a zdravotních účinků využívali lidé už ve starověkém Řecku a Egyptě.
 • Earl Grey: Earl Grey čaj, je další z řady našich klasických čajů.....tradiční, čistý, cejlonský bio černý čaj smíchaný z olejem z ovoce bergamot, který si vychutnávají čajoví znalci po staletí. Bio a Fairtrade černý čaj, pěstovaný a zpracovaný na Cejlonu dle časem osvědčených ortodoxních výrobních metod. Tento čaj je plné chuti, robustní a připraven tak, aby se skvěle doplňoval s mlékem a cukrem.
 • English Breakfast: Naši zruční degustátoři vám přináší tento snídaňový čaj English Breakfast. Čistý nemíchaný černý čaj, který je pěstován ve vysokohorském prostředí Sri Lanky ve výšce2000 mnad mořem. Tento čaj je plné chuti, robustní a připraven tak, aby se skvěle doplňoval s mlékem a cukrem.
 • Zelený čaj čistý: Speciálně vybraný zelený čaj s ohledem na vaši životní pohodu. Zelený čaj konzumují Číňané už několik staletí. Pomáhá vylučovat vodu z těla a podporuje normální činnost srdce. SLOŽENÍ: bio a fairtrade zelený čaj.
 • Bílý čaj: Naši zruční degustátoři a vědečtí odborníci přes výživu vám doporučují tento bílý čaj, protože toto je nejlepší forma, ve které ty nejlepší přínosy čajového stromu (camellia sinensis) mohou být pro využity pro vaše zdraví. Od sběru čajových lístků až po jejich zpracování ty nejjemnější metody jsou využity k tomu, aby byla zachována veškerá dobrota nápoje. SLOŽENÍ: Bio Čistý Bílý Čaj, zpracovaný na Cejlonu.
 • Máta čistá: Náš bio mátový, bylinkový nápoj je naprosto klasickým nápojem. Ideální kdykoli během dne, ale skutečně perfektní je po jídle, jelikož je prokázáno, že máta podporuje normální činnost trávicí soustavy a střev.
 • Heřmánek čistý: Heřmánek lékařský lze považovat za plevel, protože se často vyskytuje v obilí. Využívá se ale také v medicíně. Je to přírodní antioxidant, který podporuje přirozenou obranyschopnost a normální trávení. Jeho přítomnost v tomto bezkofeinovém čaji ocení zejména ženy, protože heřmánek napomáhá rovnováze vaginální mikroflóry. Působí také na kognitivní a duševní zdraví a dodává pozitivní náladu.... veškerá dobrota z překrásné květiny
 • Zelený čaj s tropickým ovocem: Naše infuze zeleného čaje a tropického ovoce je směsí bio zeleného čaje s doplňkem máty a citronové trávy tak, aby dostala správný punčový nádech a je zaobalena v příchutích tropického ovoce. Zelený čaj konzumují Číňané už několik staletí. Pomáhá vylučovat vodu z těla a podporuje normální činnost srdce. Citronová tráva (Cymbopogon Citratus): její další populární název je Citronella - obvyklou vůni, kterou najdete ve svíčkách, parfémech a mýdlech. SLOŽENÍ: bio zelený čaj bio máta a bio máta a bio citronová tráva s přírodní příchutí tropického ovoce
 • Černý čaj se zázvorem a broskví: Vyzkoušejte tento, náš klasický sladký a kořeněný čaj... Tento čaj má za úkol "okořenit váš život." A nyní několik zeměpisných a vědeckých poznatků: Základem tohoto čaje je Čistý Cejlonský Černý Čaj, který je vypěstován a zpracován dle tradičních čínských metod na svazích centrálního pohoří Sri Lanky v nadmořské výšce cca1600 m. Zázvor podporuje normální trávení a dodává tělu energii. Tato aromatická rostlina je v Česku dobře známá, její chuti a zdravotních účinků využívali lidé už ve starověkém Řecku a Egyptě. SLOŽENÍ: bio černý čaj, bio zázvor, kousky bio broskve, přírodní příchuť broskve.
 • Kořeněné červené ovoce
 • Super ovocný čaj: Je stejně tak lahodný, jako jeho aroma. Rozkošná směs klasických bylinek s plným košíkem ovoce pro "potrápení" vašich chuťových pohárků. Náš super ovocný čaj je až nestoudně kouzelným čajem. Je to vlastně ovocný koktejl zabalený do spousty antioxidantů a vitamínu C a zaručeně uspokojí vaše chuťové pohárky. SLOŽENÍ: bio ibišek, bio rooibos, bio máta, bio maliny, bio jahody, bio borůvky, přírodní příchuť malin a přírodní příchuť jahod.
 • Japonský zelený čaj Sencha
 • Čínský Lapsang Souchong: 100% čínský černý čaj
 • English Breakfast bez kofeinu
 • Bílý s borůvkami a bezinkami
 • Punč s Medovým Keřem & Ovocem Acai: Složení: Bio Rooibos, Bio Medový Keř, Bio Ibišek, Kousky Bio Granátového Jablka, kousky Bio Maliny a Kousky Bio Acai s Přírodní Příchutí Granát. Jablka, Acai Bobulí a Borůvek
 • Příval Čokolády & Super Ovoce: Složení: Bio Rooibos, Bio Ibišek, Bio Pražené Kousky Kakaa , Bio Lékořice, Bio Kousky Vanilky, Bio Malinový Koncentrát, Bio Koncentrát z Černého Rybízu a Bio Koncentrát z Granát. Jablka s Přírodní Příchutí Čokolády, Jahod a Malin
 • Štěstí z Citronové Trávy Manga & Tropického Ovoce: Složení: Bio Citronová Tráva, Bio Máta, Bio Ibišek, Bio Šípek, Bio Heřmánek a Bio Kousky Jablek s Přírodní Příchutí Manga, Broskve a Granátového Jablka
 • Potěšení z Brusinek & Vanilky: Složení: Bio Ibišek, Bio Rooibos, Bio Šípek, Bio Pražené Kakao, Bio Kousky Vanilky, Bio Koncentrát z Brusinek a Bio Koncentrát z Malin s Přírodní Příchutí Vanilky a Broskve
 • Šumný Šípek & Malina: Složení: Bio Ibišek, Bio Šípek, Bio Kousky Jablka, Bio Lékořice, Bio Pražená Cikorka, Bio Koncentrát z Granátového Jablka, Bio Koncentrát z Malin a Bio Koncentrát z Černého Rybízu s Přírodní Příchutí Malin, Rybízu a Granátového Jablka
 • Směs Granátového Jablka a Brusinek: Složení: Bio Rooibos, Bio Ibišek, Bio Kousky Granát. Jablka, Bio Pražené Kousky Kakaa, Bio Koncentrát z Granát. Jablka, Bio Koncentrát z Brusinek, Bio Koncentrát z Malin a Bio Koncentrát z Černého Rybízu s Přírodní Příchutí Granát. Jablka a Jahod.

Výrobce: Pro The English Tea Shop Ltd, Londýn, pěstováno a baleno na Sri Lance

ENGLISH TEA SHOP je soukromá firma se sídlem ve Velké Británii, kde probíhá vývoj jednotlivých výrobků, tvorba receptů, design a marketing. Firma má svůj výrobní podnik na Srí Lance, kde probíhá nákup a zpracování čajů a všech ingrediencí, míchání jednotlivých složek, balení a expedici. To zajišťuje, že výsledkem jsou čaje vysoké gourmet kvality, přesto produkované v rámci dlouhodobé udržitelnosti a produkované ekonomicky, což firmě umožňuje nabízet čaje za velmi atraktivní ceny. Naprostá většina produkovaných čajů je certifikovaná v bio standardu společností Soil Associotion UK. ENGLISH TEA SHOP je také držitelem Fairtrade certifikace. Firma nakupuje a zpracovává čaje od farem, které praktikují trvale udržitelné zemědělské metody, protože věří, že to pomáhá zachovat planetu pro budoucí generace.


Kategorie: Čaje ETS, ČAJE
Stáhnout v PDF

Přečteno: 464x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.