BACHOVY KAPKY - užívací lahvička s esencemi 30ml

dsc06478dsc06475dsc06473dsc06468
Cena: 240  

Kapky namíchané dle vašeho výběru na různé negativní psychické stavy

Bachovy esence harmonizují stav naší mysli a dokáží rozptýlit konkrétní nepříjemné emoce a nálady. Nepůsobí přímo na fyzické tělo, ale na naše psychické stavy, které jsou odrazem nesouladu a disharmonie v nás. Jejich smyslem je obnovení přirozených obranných a léčebných funkcí těla a předcházení fyzickým onemocněním.

Můžete si vybrat z těchto namíchaných kombinací nebo si vytvořit vlastní: 

 • Rychlá pomoc v krizi
 • Proti únavě a vyčerpání
 • Zažene depresi
 • Proti strachu a panice
 • Na zvýšení sebevědomí
 • Podpora hubnutí

   

  Složení:  mix bachových esencí, 2 ml alkoholu. 

Výběr Bachových esencí do užívací lahvičky:

seznamu esencí v levém menu si vyberete 1 - 6 Bachových esencí podle vašich potíží a čísla nebo názvy vybraných esencí napíšete do poznámky v objednávce při vyplňování dodacích údajů. Tyto esence (2 kapky z každé vybrané esence) vám namícháme do užívací lahvičky, kterou si doplníte chladnou převařenou  vodou a poté můžete začít kapky užívat. Návod přiložíme. 

Pokud chcete Bachovy kapky pro dítě, lépe si vyberete v seznamu esencí pro děti.  Pokud si s výběrem nevíte rady, napište nám na e-mail boresova@spektrumzdravi.cz nebo zavolejte na tel. 774 741 477, rádi vám zdarma poradíme.

Vybrané esence prosím napište do poznámky v objednávce (stačí jejich čísla). 

Správné esence lze určit nejlépe na základě speciálního testu, který vám na požádání zašleme. Test s 38 jednoduchými otázkami poskytuje správnou analýzu psychického stavu klienta a tím i výběr účinné kombinace kapek. Při terapii se opakovaně pomocí testu analyzuje stav klienta, jeho pokroky v léčbě a změny psychického stavu. Nejsříve se vždy řeší závažné až patologické stavy a dále pak se pokračuje v odstranění příčiny problému. Vyhodnocený test se zapisuje do speciální tabulky, ze které je hned patrné, v jak závažném stavu se klient nachází. Podle toho potom mícháme kapky. Vyhodnocený test vždy zakládáme pro případnou další spolupráci s klientem. 

Bachovy kapky s testem objednáte zde...

Jestliže chcete Bachovy kapky užívat zevně, např. ve formě  pudru, popište přesně část těla, na které se vyskytuje daný problém a jeho rozsah (akné, ekzém..). Například:  levá ruka, vnitřní strana, 3 cm nad zápěstím, velikost 4 x 5 cm. Tak vám budeme moci namíchat kapky s vysokým procentem úspěšnosti na vaše potíže. V případě obtížnějšího určení vám pošleme e-mailem mapku dané části těla s odpovídajícími čísly esencí.

Další informace zde..

Příprava kapek: Mícháme max. 6 esencí (2 kapky od každé esence) do 30 ml lahvičky s cca 2 ml alkoholu. Alkohol slouží pouze jako konzervant. Lahvičku doplňte převařenou chladnou vodou bez bublinek, nevhodná je voda destilovaná nebo přímo z kohoutku. Nelijte vodu až po okraj, aby vám po vložení kapátka nepřetekla.

Dávkování: min. 5 x denně 5 kapek z užívací lahvičky, i více – podle potřeby

 • TIP: Noste Bachovy kapky neustále při sobě, abyste je mohli užít kdykoli pocítíte potřebu. V prvních dnech užívání to může být i vícekrát než 6 x denně, při krizovém stavu třeba každou půlhodinu.

Užívání: Bachovy kapky kapejte nejlépe přímo na jazyk nebo pod jazyk, kde je na chvilku podržte. Nedotýkejte se kapátka jazykem, abyste nekontaminovali obsah lahvičky vašimi slinami, kapky by se začaly kazit! Užívací lahvička vystačí na 2 - 3 týdny. Uchovávejte v chladu.

Bachovy kapky pro zvířata: stejné užívání a dávkování jako u člověka, výběr esencí probíhá přes majitele zvířete, který sám také kapky užívá. Více na emailu: boresova@spektrumzdravi.cz

Pozn. Foto je pouze ilustrační.

Výrobce/Distributor v ČR: propeople


Kategorie: Bachovy esence, kapky

Detoxikace, Ekzém, Energie, Menopauza, Nespavost, Obezita, Psychika, Regenerace a rekonvalescence, Smutek, Stres, Těhotenství, porod, kojení, ÚnavaStáhnout v PDF

Přečteno: 17696x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Související produkty

Bachovy květové esence BIO - základní…

Sada 38 základních esencí Bio-Bachovky o obsahu 10 ml v lékovce s dávkovačem…

Cena: 6500 Kč

Bachův domácí léčitel + dárek

Darkový balíček - Mix bachových esencí v užívacích lahvičkách K dárkové…

Cena: 1390 Kč

VINE Réva vinná (32) Bachovy květové BIO…

Při přehnané dominanci, násilnických sklonech a přehnaných…

Cena: 275 Kč

OAK Dub letní (22) Bachovy květové BIO…

BIO Bachova květová esence č. 22 podle originální receptury Dub letní / Oak…

Cena: 275 Kč

MUSTARD Hořčice rolní (21) Bachovy…

Bachova květová esence č. 21 podle originální receptury Hořčice rolní /…

Cena: 275 Kč

MIMULUS Kejklířka skvrnitá (20) Bachovy…

Bachova květová esence č.20 podle originální receptury Při pocitech strachu…

Cena: 275 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte