BACHOVY KAPKY - užívací lahvička 30ml

Cena: 240  

Kapky namíchané dle vašeho výběru na různé negativní psychické stavy

Bachovy esence harmonizují stav naší mysli a dokáží rozptýlit konkrétní nepříjemné emoce a nálady. Nepůsobí přímo na fyzické tělo, ale na naše psychické stavy, které jsou odrazem nesouladu a disharmonie v nás. Jejich smyslem je obnovení přirozených obranných a léčebných funkcí těla a předcházení fyzickým onemocněním.

Výběr Bachových esencí do užívací lahvičky:

seznamu esencí v levém menu si vyberete 1 - 6 Bachových esencí podle vašich potíží a čísla nebo názvy vybraných esencí napíšete do poznámky v objednávce při vyplňování dodacích údajů. Tyto esence (2 kapky z každé vybrané esence) vám namícháme do užívací lahvičky, kterou si doplníte chladnou převařenou  vodou a poté můžete začít kapky užívat. Návod přiložíme. 

Pokud chcete Bachovy kapky pro dítě, lépe si vyberete v seznamu esencí pro děti.  Pokud si s výběrem nevíte rady, napište nám na e-mail boresova@spektrumzdravi.cz nebo zavolejte na tel. 774 741 477, rádi vám zdarma poradíme.

Správné esence lze určit nejlépe na základě speciálního testu, který vám na požádání zašleme. Test s 38 jednoduchými otázkami poskytuje správnou analýzu psychického stavu klienta a tím i výběr účinné kombinace kapek. Při terapii se opakovaně pomocí testu analyzuje stav klienta, jeho pokroky v léčbě a změny psychického stavu. Nejsříve se vždy řeší závažné až patologické stavy a dále pak se pokračuje v odstranění příčiny problému. Vyhodnocený test se zapisuje do speciální tabulky, ze které je hned patrné, v jak závažném stavu se klient nachází. Podle toho potom mícháme kapky. Vyhodnocený test vždy zakládáme pro případnou další spolupráci s klientem. 

Cena: 340,- Kč,- za lahvičku namíchaných esencí. Zaslání testu, vyhodnocení a výběr kapek je zpoplatněn částkou 100,- Kč (240 + 100 = 340,- Kč), platební údaje a další domluva e-mailem: boresova@spektrumzdravi.cz

Jestliže chcete Bachovy kapky užívat zevně, např. ve formě  pudru, popište přesně část těla, na které se vyskytuje daný problém a jeho rozsah (akné, ekzém..). Například:  levá ruka, vnitřní strana, 3 cm nad zápěstím, velikost 4 x 5 cm. Tak vám budeme moci namíchat kapky s vysokým procentem úspěšnosti na vaše potíže. V případě obtížnějšího určení vám pošleme e-mailem mapku dané části těla s odpovídajícími čísly esencí.

Další informace zde..

Příprava kapek: Mícháme max. 6 esencí (2 kapky od každé esence) do 30 ml lahvičky s cca 2 ml alkoholu. Alkohol slouží pouze jako konzervant. Lahvičku doplňte převařenou chladnou vodou bez bublinek, nevhodná je voda destilovaná nebo přímo z kohoutku. Nelijte vodu až po okraj, aby vám po vložení kapátka nepřetekla.

Dávkování: min. 5 x denně 5 kapek z užívací lahvičky, i více – podle potřeby

  • TIP: Noste Bachovy kapky neustále při sobě, abyste je mohli užít kdykoli pocítíte potřebu. V prvních dnech užívání to může být i vícekrát než 6 x denně, při krizovém stavu třeba každou půlhodinu.

Užívání: Bachovy kapky kapejte nejlépe přímo na jazyk nebo pod jazyk, kde je na chvilku podržte. Nedotýkejte se kapátka jazykem, abyste nekontaminovali obsah lahvičky vašimi slinami, kapky by se začaly kazit! Užívací lahvička vystačí na 2 - 3 týdny. Uchovávejte v chladu.

Bachovy kapky pro zvířata: stejné užívání a dávkování jako u člověka, výběr esencí probíhá přes majitele zvířete, který sám také kapky užívá. Více na emailu: boresova@spektrumzdravi.cz


Kategorie: Bachovy esence

Detoxikace, Ekzém, Energie, Menopauza, Nespavost, Obezita, Psychika, Regenerace a rekonvalescence, Smutek, Stres, Těhotenství, porod, kojení, Únava


Detoxikace, Ekzém, Energie, Menopauza, Nespavost, Obezita, Psychika, Regenerace a rekonvalescence, Smutek, Stres, Těhotenství, porod, kojení, ÚnavaStáhnout v PDF

Přečteno: 13345x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.