B-FREE, 60 bio kapslí

Cena: 249  
array(0) { }

Firma/Výrobce: Organic India

Přírodní bio bylinný přípravek na dýchací systém

Složení: Puškarmul (Inula racemosa) kořen 250 mg, Bazalka posvátná (Ocimum sanctum) květy a listy 125 mg, Vrcholák myrobalánový (Terminalia belerica) plod 75 mg, dlouhý pepř (Piper longum) plod 15 mg, kapsle - celulóza

Podle ajurvédy by měla být v každém domě pěstována bazalka posvátná (Krišna Tulsi). Vy si ale nemusíte dělat starosti, protože extrakt z této byliny je obsažený i v B-FREE kapslích. Bazalka podporuje vykašlávání a zajišťuje normální funkci dýchacího systému. Také působí pozitivně na imunitní systém, což ji řadí mezi přírodní antioxidanty. Vlastnost pozitivního působení na srdce z ní dělají vhodnou bylinu pro celkovou vitalitu lidského těla.

Další bylinkou obsaženou v kapslích B-FREE, je vrcholák myrobalánový. Tento listnatý strom roste především v oblasti Indie a Filipín. Účinné látky obsažené v této rostlině pomáhají udržovat normální hladinu glukózy a cholesterolu v krvi, čím podporují normální činnost kardiovaskulárního systému. Zároveň pozitivně působí na trávení a vylučování.

Výhody přípravku B-Free:

• Stoprocentně přírodní organický výrobek bez chemického a biologického znečištění
• Neobsahuje látky živočišného původu
• Kapsle obsahují optimální poměr jednotlivých částí rostliny, která se pěstuje na biofarmách
• Neobsahují žádné konzervační a chemické látky
• Lze je užívat dlouhodobě bez nežádoucích účinků
• Kapsle jsou vegetariánské, s dobře stravitelnou rostlinnou celulózou, neobsahují tedy hůř stravitelnou hovězí želatinu
• Kapsle se v zažívacím ústrojí dokonale rozpustí a přitom se uvolní veškeré účinné látky

 

Balení: 60 vegetariánských kapslí v tmavém skle

Dávkování: 1-2 kapsle denně s jídlem po dobu tří měsíců nebo podle doporučení. Doporučuje se užívat nejméně jeden měsíc. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Doplněk stravy. Bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů. Neobsahuje látky živočišného původu. Čistý přírodní přípravek bez chemického a biologického znečištění. 100% přírodní organický výrobek, splňující nejpřísnější mezinárodní standardy GMP a HACCP. Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR.


Kategorie: Ájurvédské přípravky

Alergie, Detoxikace, Dýchací systém, Kašel, Plíce, Průdušky, Zánět, Zažívání


Alergie, Detoxikace, Dýchací systém, Kašel, Plíce, Průdušky, Zánět, ZažíváníStáhnout v PDF

Přečteno: 2985x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.