AVS přístroje řeší potíže tří miliónů Čechů

PR článek

Ke známosti AVS přístrojů přispívají také známé osobnosti. Pochvalně se o nich vyjadřují čerství uživatelé David Beckham, Demi Moore a George Clooney. U nás si AVS přístroj zakoupil například Tomáš Klus, Ivana Gottová, Marek Vašut nebo Ota Jirák. Více známých jmen a autentické zkušenosti samouživatelů a lékařů najdete na: www.psychowalkman.czAVS přístroje: tato nová biotechnologie je u nás čím dál populárnější. AVS – audiovizuálně stimulační přístroje se stávají nejúčinnějším způsobem pro řešení stresu, únavy, depresí a nespavosti, kterými trpí asi třetina Čechů. Mají vynikající účinnost přes 90% a navíc kolem 40 možností využití. 

Zkušenosti s AVS přístrojem

,,Trpěl jsem dlouhá léta nespavostí a musel brát prášky, protože nic jiného nezabíralo. Až jsem vyzkoušel AVS přístroj. Nespavost byla za tři týdny pryč! Prášky jsem přestal brát pro jistotu až po měsíci, ale asi jsem mohl vysadit už dřív. Spím teď normálně a hlavně jsem ráno odpočatý jako nikdy předtím.“ popisuje pádesátiletý Tomáš Tvrdík. ,,Takové reference jsou u AVS přístrojů celkem typické. Tyto nové biomedicíncké přístroje jsou velmi účinné – překonávají účinky léků a přitom působí přirozeně, bez vedlejších účinků. V našem středisku používáme přístroje AVS dlouho, první jsem si kdysi přivezl z ciziny. Ale tyto přístroje jsou vyvinuté hlavně pro laiky.“ říká MUDr. Jan Cimický

AVS přístroj má přibližně 40 účinků!

Jestliže se chcete zbavit celotýdenní únavy nebo stresu ihned – během 10 minut, nebo vyřešit trvale deprese či nespavost, máte šanci. Pomocí AVS přístroje také můžete zrychlit učení, odstranit bolest, trému, alergie a spoustu dalších neduhů: má totiž kolem 40 účinků! Účinky jsou přirozené, a hlavně velmi rychlé: většina lidí je podle výzkumů rychlostí účinků vlastně šokována, protože to ještě nikdy nezažili. AVS přístroj se skládá z ovládací jednotky, ze sluchátek, kde uslyšíte zvuky nebo hudbu a ze speciálních brýlí, kde pulsují barevná světla. Tyto impulsy změní biorytmy organismu a naladí mozek a tělo (psychosomatiku) do těch stavů, které jsou zapotřebí. Trpíte nespavostí? Tak si zvolíte program Rychlý spánek, světlo a zvuk změní pomocí vysílaných frekvencí Vaše biorytmy a Vy usnete. Světelné brýle přitom zajišťují 70% účinku, zvuk je spíše doplněk. Při pravidelném používání se schopnost spánku neustále zlepšuje, navrací se původní schopnosti organismu, tzv. psychosomatická rovnováha. Používání navíc provází velmi příjemné pocity. 

Přístroj Laxman používá ve svém středisku MUDr. Jan Cimický, CSc.: ,,V dnešní hektické době bych Laxman doporučil téměř každému. V našem středisku používáme jeho  předchůdce od roku 1997, kdy jsem si jeden takový přístroj přivezl z ciziny.”

Vypadá to jako sci-fi, nebýt toho, že na vývoji této technologie AVS (AVS = audiovizuální stimulace) se podílelo několik vědeckých týmů z celého světa, včetně NASA a dvou nositelů Nobelových cen. Základem bylo zjištění, že mozek, kterým probíhají neustále drobné elektrické výboje, se pohybuje v pásmu různých frekvencí. Pokud jsou nežádoucí, například vysoké frekvence při stresu, dokáže je pulsující světlo a zvuk změnit na žádoucí. Tento efekt lze měřit běžným EEG přístrojem. Pro mozek je toto přeladění dokonce přirozené, neboť různé navozované stavy zná, jen je momentálně není schopen díky různým blokům a zátěži spustit. Jeden z německých výzkumů popisuje zlepšení celkové psychické kondice, tedy zlepšení odolnosti vůči stresu a schopnosti učení o 27% během jediného patnáctiminutového programu. 

AVS přístroj používají i prestižní zdravotnická zařízení

Tato AVS technologie u nás není neznámá: před časem se prodávali tzv. psychowalkmany, které fungovali prakticky na stejném principu. Ale teprve poslední roky vzrostla výrazně účinnost AVS přístrojů a začala je používat i širší veřejnost. Dobré zkušenosti s nimi mají např. na prestižním pracovišti léčby bolesti ve Fakultní nemocnici Motol. 

Nový Laxman Premium má mnoho programů: umožňuje dosáhnout přes 40 různých účinků: od hluboké relaxace po pomoc při rakovině.Protože nic v životě není zadarmo, musíte se za vynikající účinky smířit s jednou nevýhodou: na rozdíl od spolknutí prášku musíte dát AVS přístroji více času - přibližně 15 minut. Tolik totiž trvá v průměru jeden program. Teprve při absolvování celého programu dojde k účinku. Existují programy krátké, například pro zvýšení energie stačí i pětiminutové, ale také delší: pro hlubokou relaxaci po náročném sportovním výkonu je vhodný na regeneraci zhruba půlhodinový program. Pokud se smíříte s tímto faktem, máte vyhráno: jiné nevýhody neexistují. Pokud sem tedy nepočítáte cenu: ta je vzhledem k užitku adekvátní, ovšem ne pro každého zřejmě dostupná. Značkové AVS přístroje s garantovanou účinností (dodavatel Galaxy) začínají na 5000 Kč a průměrná cena je někde kolem deseti až dvanácti tisíc korun. Nejprodávanější je poslední roky Laxman, nejlepší AVS přístroj na světě. V základní verzi stojí pětadvacet tisíc korun a ve verzi Premium celých třicet tisíc. 

Ještě důležité upozornění: diagnostikovaní epileptici smí Laxman použít ze začátku jen pod lékařským dohledem. A dobrá zpráva na závěr, pokud Vás tato novinka z biomedicíny oslovila: v Česku máte u garanta této metody pro ČR (Galaxy – www.psychowalkman.cz) různé možnosti vyzkoušení. Například možnost zapůjčení za poplatek domů nebo vyzkoušení zdarma, v jejich centru v Praze nebo u partnerů na různých místech.

Pokud chcete získat nadprůměrnou psychickou kondici, sami se uzdravovat a netrpíte nouzí s penězi, neměl by vám AVS přístroj v rodině chybět. Bude sloužit mnoho let celé rodině, na uzdravování i trvale dobrou náladu.

Ing. Jana Kratochvílová 
Odborný garant AVS technologie pro ČR (největší dodavatel v Evropě, působí též v ČR/SR)

Kontakt: www.psychowalkman.cz
Lékařská poradna: lekar@galaxy.cz


Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Triphala BIO prášek 100g

Ájurvédská starodávná kombinace tří bylin na pročištění BIO a RAW…

Cena: 129 Kč

Lotus kořen sušený 20g

Imunitní systém, dýchací systém Lotos je bahenní rostlina z čeledi…

Cena: 87 Kč

Ženšen 1000mg 90tbl.

Kořeni dlouhověkosti - energie, vitalita Ženšen pravý, latinsky Panax ginseng,…

Cena: 285 Kč

Lunární náramek Aqua Aura Křišťál

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Náramek z…

Cena: 480 Kč

Vonné tyčinky SATTVA 15ks

Přírodní ručně vyráběné vonné tyčinky  Bez syntetických vůní,…

Cena: 74 Kč

Kozlík lékařský kapky 50ml

Originální bylinné kapky Dr.Popova Kozlík lékařský přispívá k…

Cena: 60 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte