Aromaterapeutické pastilky Mandarinka, Tea Tree

Cena: 43  

Dodavatel/Výrobce: Aromedica

Pro normální trávení a přirozenou obranyschopnost

Osvěžující pastilky Bonne Santé s esenciálními oleji

Komprimát bez cukru se sladidly z rostliny stévie a xylitolem s obsahem přírodních esenciálních olejů a rostlinného extraktu růže šípkové, který je zdrojem vitamínu C, působí na normální trávení a přirozenou obranyschopnost.

Originální český výrobek s obsahem rostlinných silic a extraktů. Přináší bleskové osvěžení v ústní dutině. Pastilky jsou bez cukru, slazeny pouze stevií a xylitolem (březový cukr). Jsou tedy vhodné pro diabetiky. Tyto látky působí proti zubnímu kazu a chrání sklovinu.

Svěží a zdravý dech se může stát pro vás tou nejpřirozenější věcí. Přírodními léčivými silicemi a extrakty je ústní dutina a hrdlo jemně a účinně dezinfikováno a ošetřeno. Je určený pro každého, kdo chce být úspěšný, zdravý a přitažlivý. Pro každého, kdo žádá vysokou kvalitu, za nízkou cenu. Svěží a příjemný dech vám poskytne jistotu a zvýší vaši přitažlivost.

Ideální je pro kuřáky, po požití aromatických jídel a nápojů. Při nachlazení, kašli, chrapotu, bolestech v krku, před a po stomatologickém zákroku apod.

Pastilky Bonne Santé jsou tak malé, že je ani necítíte v puse a nikdo si toho nevšimne. Jsou tou nejpříjemnější prevencí proti nachlazení a infekcím. Malé velikostí, ale velké účinkem. 

Pro více informací o účinných látkách vyhledejte odbornou literaturu.

Účinné látky: Tea Tree, mandarinkový a vanilkový olej, šípkový extrakt

Užívání: Pastilky necháte pomalu rozpustit v ústech několikrát za den. Maximální denní dávka je 35 pastilek.

Balení:50 pastilek


Kategorie: Bonbony, žvýkačky, pastilky

obranyschopnost, tráveníStáhnout v PDF

Přečteno: 157x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.