Architekt, kuchař nebo učitel? Povolání podle znamení napoví, jak si vybrat profesi!

Povolání podle znamení zvěrokruhu (9)Znamení zvěrokruhu napoví, k jakému povolání se hodíte.

Povahové vlastnosti člověka ovlivňuje na jednu stranu genetika, ale svůj vliv má také roční období, v němž se narodil. Datum narození toho o vás může prozradit mnohé nebo vám pomoct při životním rozhodování, jak si vybrat povolání.

Podle jednotlivých znamení zvěrokruhu se dá odhadnout, s kým budou lidé vycházet, jak se zachovají v určitých situacích a co preferují. Znamení zvěrokruhu pomůže i v případě, kdy sami řešíte, jak si vybrat povolání. Přečtěte si také pracovní horoskop na rok 2019

Povolání podle znamení poradí, na jakou profesi se nejvíc hodíte

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Lidé narození ve znamení Berana oplývají sebevědomím a velkými ambicemi. Proto pro ně není překážkou žádná výzva ani profese. Berani vyhledávají velké projekty, a tak se z nich stávají kariéristi, kteří ale žádnou práci neopustí, dokud ji nedotáhnou k dokonalosti. Ambicióznost, zapálenost a sebevědomí pasuje Berany do vedoucích pozic firem jako ředitelé, podnikatelé nebo obchodníci. Podle povolání podle znamení se uplatní také jako bankéři nebo realitní makléři. Nebojí se ani kreativity a dokáží prosazovat svůj názor. Přečtěte si více o Beranech jako znamení!

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci na rozdíl od horkokrevných býků využijí v zaměstnání svou vytrvalost a stálost. Na práci potřebují klid, o to jsou ale spolehlivější a pečlivější. Obvykle špatně snáší stresové situace a mají rádi svou jistotu. Lidé ve znamení Býka mají cit pro umění a krásu, proto se uplatňují v uměleckých pozicích, jako architekti nebo učitelé. Býci potřebují v práci klidné, příjemné prostředí a přátelský kolektiv. Pravé povolání podle znamení pro ně bude květinář, prodejce, klenotník nebo muzikant.

 floristkaFlorista musí být pečlivý a trpělivý.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci naopak potřebují neustálý vzruch. Žijí přítomností a moc neplánují, proto je často trápí utrácení a žijí od výplaty k výplatě. Nevydrží dlouho na jednom místě a potřebují neustále komunikovat, navazovat nové vztahy a kontakty. Lidé narození ve znamení Blíženců rádi objevují nepoznané a nenechají se odradit neúspěchem. Potřebují práci, která je dobrodružná, a hlavně ne rutinní. Skvěle se hodí pro práci reportéra, novináře, právníka nebo v reklamních agenturách jako mluvčí.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci mají proměnlivou, klidnou povahu. Stejně jako Blíženci vyžadují kontakt s lidmi a potřebují kreativní práci. Svůj cit pro empatii a vnímavost uplatní v zaměstnáních, kde mohou o ostatní pečovat a naslouchat. Podle povolání podle znamení se nejlépe budou cítit v roli ošetřovatelů, zdravotníků nebo personalistů. Lidé ve znamení Raka jsou zodpovědní a nebojí se ani manuální práce. K spokojenému životu potřebují hlavně společnost, a proto by se Raci měli vyhnout izolaci a hledat práci v kolektivu, kde načerpají energii z lidských osudů.

Povolání podle znamení zvěrokruhu (4)Raci mají nadání pro pomoc druhým.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Podle povolání podle znamení jsou Lvi rození vůdci. Neradi se nechávají od někoho řídit a raději vedou kolektiv sami. Disponují velmi dobrými organizačními a vůdčími schopnostmi, díky čemuž se hodí na pozici ředitele a vedoucích pracovníků. Potřebují být středem pozornosti, kde uplatní svůj šarm, sebevědomí a energii. Své vůdčí schopnosti spolu s kreativitou velmi dobře zhodnotí v zábavním průmyslu jako herci, producenti, v módním průmyslu nebo jako podnikatelé. Přečtěte si více o Lvech

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Jako protiklad proti živým energickým lvům jsou klidné Panny, které nerady nesou zodpovědnost a nevěří si při vedení týmů, avšak dokážou všem poradit. Proto se více hodí jako zaměstnanci, a to velmi žádaní, protože Panny jsou velmi pracovité, spolehlivé a pečlivé. Lidé ve znamení Panny jsou perfekcionisty, kteří zbožňují detaily a svou práci dotáhnou k dokonalosti. Zpravidla jsou nadáni vysokou inteligencí, kterou spolu s pečlivostí můžou plně využít ve zdravotnictví na pozici lékaře, jako vědci, učitelé nebo psychologové

Povolání podle znamení zvěrokruhu (1)Psycholog musí být nadán nutnou dávkou empatie.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Pokud tápete, jakou profesi zvolit, zkuste povolání podle znamení! Lidé narození ve znamení Vah vyžadují společnost a komunikativnost podobně jako Blíženci. Jsou nadaní kreativitou a estetickým cítěním, které můžou plně využít v uměleckých profesích jako malíři, grafici, fotografové nebo návrháři. Váhy potřebují neustále rozmanitou činnost a rády slyší slova chvály za dobře odvedenou práci. I přes svou uměleckou duši umí pracovat velmi tvrdě a přizpůsobit se v kolektivu.   

Povolání podle znamení zvěrokruhu (2)Váhy mají tvořivé nadání.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři se dostanou pod kůži vám i každému úkolu, který se před nimi objeví. Lidé ve znamení Štíra se do každé práce ponoří naplno a zpracují vše do hloubky. Jsou neobvykle všímaví a dokážou se soustředit na jediný úkol, dokud ho nevyřeší. Právě proto se velmi dobře hodí pro práci psychologa, detektiva nebo vědce ve výzkumu. Štíři se zabývají až filozofickými otázkami, dokážou každému poradit a díky velkému přehledu i pomoct. Jakožto silné osobnosti, umí Štíři jednat s chladnou hlavou v krizových situacích. Právě tyto vlastnosti uplatní při povolání podle znamení jako exekutoři, dozorci, policisté nebo obchodníci.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Ohnivé znamení, které objevuje nové věci – to jsou Střelci. Vynalézaví lidé, kteří se potřebují neustále vzdělávat a poznávat nové kraje. Stereotypy je brzdí, potřebují hlavně volnost a prostor pro realizaci svých nápadů, kterým klidně obětují i soukromý život. Střelci jsou neúnavní, pracovití a dokážou dotáhnout věci do konce, což z nich činí ideální obchodníky, politiky nebo umělce. Svou potřebu volnosti můžou zúročit v práci v zahraničí jako překladatelé nebo třeba piloti. Sedí na vás povolání podle znamení?

Povolání podle znamení zvěrokruhu (7)Byznys není pro každého, je třeba mít ostré lokty.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Jak si vybrat povolání? Vsaďte na hvězdy! Ambice, řád, pořádek – to provází život Kozorohů. Zemské znamení často působí na ostatní chladně a strojeně. Řídí se pravidly a vyhledávají těžké úkoly, které dokážou dotáhnou pečlivě do konce. Kozorohové mají rádi logická řešení a potřebují za sebou vidět výsledky své práce. Kreativitě příliš neholdují, proto je pro ně ideálním místem státní správa nebo profese učitele. Své ambice můžou prosadit jako ekonomové, bankéři nebo účetní. Charakteristiku Kozorohů najdete zde

Povolání podle znamení zvěrokruhu (6)Na účetnictví je třeba trpělivost i logické myšlení.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

A co říká povolání podle znamení Vodnářům? Vodnáři chtějí sloužit lidstvu a potřebují pomáhat. Mají vyvinutý cit pro obyčejné lidi a zároveň upřednostňují nekonvenční kreativní aktivity. Lidé narození ve znamení Vodnáře potřebují svou volnost a prostor pro vynalézavost, které můžou uplatit jako spisovatelé, meteorologové nebo chiropraktici. Nedělají rozdíly mezi lidmi a dokážou se jim obětovat, což mohou naplno prodat jako humanitární pracovníci nebo ekologové.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby, jakožto poslední znamení zvěrokruhu, v sobě nesou části všech ostatních. Jsou velmi všestranní, přizpůsobiví a dokážou vyjít s každým. Ryby se potřebují cítit užitečné a dělat práci pro lidi, s nimiž velmi rádi spolupracují. Lidé narození ve znamení Ryb jsou nadmíru empatičtí a v každém odhalí sebemenší nekalost a lež. Dokáží se vcítit do ostatních a jejich vnímavost se ideálně hodí pro práci ve zdravotnictví jako lékaři, ošetřovatelé, terapeuti i sociální pracovníci nebo v pedagogice jako učitelé nebo duchovní vůdci

Tak co, sedí na vás povolání podle znamení?

SERIÁL

Přečtěte si také další články z našeho seriálu.

Dieta podle znamení zvěrokruhu

Dovolená podle znamení zvěrokruhu

Sex podle znamení zvěrokruhu

Erotogenní zóny podle znamení zvěrokruhu

Bydlení podle zvěrokruhu


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1367x

array(1) { [0]=> object(stdClass)#1105 (1) { ["value"]=> string(5) "71505" } } array(0) { } array(0) { }

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Svíčka levandulová Beránek

Svíčka z palmového vosku s jemnou vůní levandule s motivem beránka. Levandule…

Cena: 65 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte