Ani špatné počasí nemůže za všechny problémy

Detoxikační náplasti? Proč ne?Léto se pomalu ale jistě mění v podzim a počasí nás den ode dne přesvědčuje o tom, že čas podzimních plískanic už klepe na dveře. Za chvíli nás opět čeká všudypřítomná šeď a hřejivé paprsky sluníčka budou zase jen vzácností. Znáte ty pocity neustálé únavy a nechuti absolutně cokoliv dělat? Většina z nás tyto nálady připisuje podzimnímu počasí a nedostatku sluníčka a smíří se s tím, že nezbývá nic jiného, než čekat zase na jaro. Avšak ty, jež se o své zdraví zajímají, nenechají tyto signály těla v klidu a situaci vezmou do svých rukou v jakoukoli roční dobu.

Když se tělo zeptá

Lidé se mnohdy snaží udržet zběsilé tempo dnešní společnosti, proto nejsou novinkou ani časté zdravotní problémy, které se u vytížených osob začínají objevovat již v mladém věku. Neustálý stres, nepravidelná strava a nekvalitní a nedostatečný spánek se brzy začnou projevovat na psychické i fyzické stránce člověka. Jedny trápí oslabená imunita, druhé nedostatek energie a další se potýkají s bolestmi kloubů a svalů.

Naše babičky podobné neduhy řešily pomocí bylinek sesbíraných v lesích a na lukách, z nichž jako zázrakem uměly připravit léčebné tinktury, čaje a masti. Ale přiznejme si, kolik z nás dneska chodí při měsíčku sbírat byliny? Většinou si zajdeme na masáž, kde se krásně zrelaxujeme, ale dlouhodobějších zdravotních problémů se většinou nezbavíme. To pak saháme po barevných pilulkách tlumících bolest a slibujících nám zázračné uzdravení - pro naše tělo opět nic moc řešení!

Do boje s problémy třeba také pomocí detoxikačních náplastí

Exituje tedy vůbec zbůsob, jak se problémů zbavit? V první řadě je třeba si uvědomit, že naše tělo je jedno velké skladiště různorodých látek a samozřejmě i těch škodlivých, které mohou být příčinou mnohých zdravotních problémů. Na několikadenní pročišťující čajové kúry dnes má čas a chuť málokdo, ale díky detoxikačním náplastem můžeme svoje tělo čistit, třeba i když spíme.

Toxiny jsou z těla absorbovány náplastí a my tak našemu tělu umožníme lepší cirkulaci krve. Skutečný pocit uvolnění a relaxace naší mysli i těla pak umí navodit levandule. Vaše tělo se zbaví zbytečných škodlivin a Vy se budete opět cítit plni energie, zbavíte se pocitu studených nohou a posílíte svou imunitu. Vaši duševní pohodu teď nezažene ani listopadové počasí!


Stáhnout v PDF

Přečteno: 682x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

No, o náplastech k odvykání kouření už jsem slyšela hodně, ale detoxikační náplasti jsou pro mě novinka.