Anděl Onyx 8cm

DSC05943DSC0594243788150_294230924516569_6532855710613504_n
Cena: 149  

Krásný anděl ručně vybroušený z Pákistanského světlého onyxu (aragonitu)

Velikost na výšku 7,5 - 8cm

Aragonit –  Pákistánský ONYX

Technický popis: tvoří prizmatické krystaly (aragonitové sputniky), vláknité struktury někdy průhledné. Vrstevnaté leštěné aragonity se v některých zemích prodávají pod názvem„onyx".

Výrobky z Aragonitu jsou vyhledávané pro svoji krásu a cenovou dostupnost. Tento Anděl v naší nabídce pochází z Pakistánu –  Pákistánský Onyx.

Aragonit spolu s kalcitem buduje tzv. travertiny a „onyxové mramory“ a právě z těchto aragonitových mramorů jsou vyrobeny nabízené dekorační předměty. Aragonit je také ceněn u léčitelů a esoteriků jako léčivý kámen. Je bezbarvý, bílý, žlutý, zelený, šedý, fialový, červený, modrý, průhledný až neprůhledný, skelně až mastně lesklý. Nejčastěji tvoří agregáty různého typu: stébelnaté, paprsčité, vrstevnaté, kulovité, keříčkovité, krápníkovité, celistvé, porézní. Tvoří také sloupcovité až jehlicovité krystaly.

ARAGONIT - zvyšuje a vyrovnává duchovní komunikaci. Usnadňuje vyjádření hlubokých citů. Povznáší a uklidňuje duši. Udržuje stabilní a harmonické prostředí. Očišťuje čakry a vyrovnává jemně hmotná těla s fyzickými. Vyvažuje energie jin a jang. Čistí energetické blokády. Transformuje geopatogenní zóny. Učí nás trpělivosti, vstřícnosti, spolehlivosti, toleranci a přizpůsobivosti. Pomáhá v okamžicích napětí a tiší stavy neklidu. Chrání před citovým nátlakem a zlostí. Stabilizuje základní (kořenovou) a zemskou čakru. Pomáhá ukotvovat lidi s přílišným sklonem k „létání v oblacích" v jejich vlastním těle.

Léčebné využití: šíří v těle energii, zahřívá. Má blahodárný vliv na stav kostí a zubů. Napomáhá ukládání vápníku v těle. Ulevuje od fyzických projevů bolesti a svalových křečí. Posiluje imunitní systém. Pomáhá proti nočnímu neklidu. Nošení Aragonitu v dlani nebo ve formě šperku uzemňuje. Přeměňuje znečištění a negativitu všeho druhu.

Země původu: Pákistán

Dodavatel/Výrobce: Blaha


Kategorie: Andělíčci, magické panenky, Figurky, tvary, Tipy na dárkyStáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Související produkty

Vánoční ozdoby keramické

Keramické vánoční ozdoby v jemném bílostříbrném provedení můžete pověsit…

Cena: 45 Kč

Lunární náramek Onyx + Karneol

Unikátní náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární…

Cena: 340 Kč

Kůň ONYX 7,5cm

Koník vybroušený z Pákistánského onyxu 7,5 cm x 6 cm Aragonit –…

Cena: 120 Kč

Pyramida ONYX ČERNÝ

Pyramida základny 5x5 cm vybroušená z černého onyxu z Pákistánu ONYX funguje…

Cena: 220 Kč

Pyramida ONYX

Pyramida vybroušená ze zeleného Pákistánského onyxu velikosti 5 cm Aragonit…

Cena: 220 Kč

Anděl Onyx 5cm

Krásný anděl ručně vybroušený z Pákistanského světlého onyxu (aragonitu)…

Cena: 90 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte