Alternativní medicína pomůže k tělesnému, ale i k duševnímu zdraví

Alternativní medicína i další přístupy centra Comhealth vám pomohou vyřešit vaše problémy. Nabízíme služby z oblasti foniatrie, logopedie, audiologie, poradenství při změně pohlaví nebo třeba thajské masáže a lymfodrenáže. Ve zdravém těle zdravý duch. To je pravidlo, které platí a platit bude. A to i naopak – bez zdravého ducha nikdy nedosáhneme zdravého těla, psychika náš stav ovlivňuje víc, než si dokážeme uvědomit. Alternativní medicína neřeší pouze následky a příznaky nemoci, ale především jejich jádro – tedy mimo jiné i stav mysli.

Logopedie, audiologie, foniatrie a řada dalších oborů, které vám pomohou s komunikací

Trápí vás potíže s řečovým, sluchovým či dýchacím ústrojím? Obraťte se na zdravotnické zařízení COMHEALTH, s. r. o, které se specializuje na prevenci, diagnostiku i léčbu poruch hlasu, sluchu, řeči, dýchání i polykání, a to jak z pohledu klasické, tak i alternativní medicíny. Najdete zde skutečné odborníky z oblasti logopedie, foniatrie, audiologie či otorinolaryngologie. Věnovat se vám budou zkušení lékaři i hlasoví pedagogové a terapeuti. Nově můžete vyzkoušet také léčbu božskou vesmírnou energií. 

Regenerace těla nejen z pohledu alternativní medicíny

Společnost COMHEALTH nabízí i služby v oblasti regenerace těla i mysli. Vyzkoušejte například lymfatické drenáže, parafínové zábaly, rehabilitace, sportovní, reflexní, regenerační i thajské masáže, nově bambusovou masáž, skupinová cvičení při větším počtu zájemců, nebo nahlédněte do tajů kineziologie či metody REIKI zpřístupňující životní energii. Využít můžete také služeb vynikajících odborníků v oblasti Vojtovy metody.

COMHEALTH - pomoc pro každého

Pomoc v našem centru komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny najdou nejen nemocní, ale i lidé, kteří potřebují pracovat se svým hlasem například kvůli povolání (zpěváci, učitelé, telefonisté, herci, …), změně pohlaví (transsexuálové) či psychickým problémům způsobujícím neschopnost přirozené komunikace.

Díky modernímu vybavení, osvědčeným technikám a skutečným profesionálům o vás bude skvěle postaráno a požadované výsledky se skutečně dostaví.

Více informací o službách nestátního zdravotnického zařízení COMHEALTH najdete na www.comhealth.cz.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1249x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.