ALOE VERA s NONI 1l

Cena: 493  

Dodavatel/Výrobce: ESI

Čistá šťáva z Aloe Vera a šťáva z plodů Noni na trávení a přirozenou obranyschopnost

Obohacená medem a borůvkovou šťávou Vyvážená receptura pro posílení účinku ALOE a NONI. Spojením šťávy z ALOE a NONI vzniká synergický efekt (obě složky se navzájem posilují ve svých účincích). Noni ovoce pochází přímo z Havaje z vulkanických polí bohatých na živiny a stopové prvky. Pro příjemnější chuť a posílení účinku je receptura obohacena o med a borůvkovou šťávu.

Listy a plody borůvky obsahují mnoho zdraví prospěšných látek jako např: glukokininy – látky snižující hladinu cukru v krvi, třísloviny, organické kyseliny nebo vitamín C. 

Aloe pravá (Barbadensis Miller) je víceúčelová rostlina. Je to přírodní antioxidant. Podporuje přirozenou obranyschopnost a snižuje příznaky napětí a únavy. Na lidské tělo působí detoxikačně, tzn. že odstraňuje škodliviny z těla a očišťuje organismus. Působí pozitivně i na normální stav pokožky.

Aloe Vera se pěstuje v celém světě, přirozeně roste v severní Americe, Asii, střední a jižní Americe. Španělsku a Mexiku, odkud pochází organická Aloe v tomto výrobku. Jde o liliovitou rostlinu vzhledu kaktusu. V ájurvédě se nazývá také „kumari", což znamená mladická vitalita. Aloe Vera obsahuje 200 různých látek, např. steroidy, vitamíny A,C,B, B12, kyselinu listovou, minerály (hořčík, mangan, zinek, měď, chrom, vápník, sodík, draslík), 18 aminokyselin, glykosidy, trávící enzymy, lignin, saponiny a antrachinony.

NONI, tedy ovoce morindy citrolisté posiluje obranyschopnost a tím pádem působí pozitivně na imunitní systém. V medicíně se užívá také pro svou schopnost posilovat duševní a fyzické výkony. Obyvatelé Salvadoru označují Morindu jako Dar z ráje a používají ji více než 2000 let.

Složení: čistá šťáva z Aloe vera (Aloe Barbadensis Miller) 66,3%, NONI (Morinda citrifolia) štáva z plodů 26,7%, med 5,7%, ochuceno koncentrovanou šťávou z borůvky (Vaccinium myrtillus) 0,26%, regulátor kyselosti: kyselina citrónová. Konzervováno benzoanem sodným a sorbanem draselným.

Dávkování: jedna odměrka (25 ml) třikrát denně (25 ml 3x den), v koncentrované podobě nebo ředěné vodou. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do jednoho měsíce.

Záruka ESI : Nepasterizováno, bez přídavku cukru a barviv. Čistá forma šťávy – neředěná vodou. Poměr složek zaručuje posílení účinku. Aloe šťáva je vyrobena jedinečným způsobem, v němž se sčítají optimální vlastnosti vnitřní části listu (bez aloninu) a čistého gelu, obsaženého uvnitř. Aloe šťáva získána přímo z čerstvé dužniny, krájené ručně. Aloe získána sběrem v Mexiku, pěstováno bez použití chemických látek podle zásad bioorganického zemědělství. Aloe je zpracována za studena. NONI pěstováno v tropické oblasti Tichého oceánu – oblast Havaje, na vulkanických polích, kde díky vysoké hladině výživných složek není potřeba používat chemická hnojiva. Vyrobeno podle přísných kriterií ISO 9001 (kontrola kvality a obsahu aktivních složek).


Kategorie: Šťávy, sirupy, drinky

Cévy, žíly, Imunita, Srdce, Trávení, ÚnavaStáhnout v PDF

Přečteno: 1426x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.