ALOE VERA s BORŮVKAMI 1l

Cena: 329  

Dodavatel/Výrobce: ESI

Jedinečná, chuťově příjemná kombinace šťávy z Aloe Vera a borůvek

Složení: Čistá šťáva z Aloe vera (Aloe Barbadensis Miller), MED, koncentrovaná šťáva z borůvky brusnice (Vaccinium Myrtillus), regulátor kyselosti: kyselina citronová, konzervováno benzoanem sodným a sorbanem draselným.

Aloe pravá (Barbadensis Miller) je víceúčelová rostlina. Je to přírodní antioxidant. Podporuje přirozenou obranyschopnost a snižuje příznaky napětí a únavy. Na lidské tělo působí detoxikačně, tzn. že odstraňuje škodliviny z těla a očišťuje organismus. Působí pozitivně i na normální stav pokožky.

Aloe Vera se pěstuje v celém světě, přirozeně roste v severní Americe, Asii, střední a jižní Americe. Španělsku a Mexiku, odkud pochází organická Aloe v tomto výrobku. Jde o liliovitou rostlinu vzhledu kaktusu. V ájurvédě se nazývá také „kumari", což znamená mladická vitalita. Aloe Vera obsahuje 200 různých látek, např. steroidy, vitamíny A,C,B, B12, kyselinu listovou, minerály (hořčík, mangan, zinek, měď, chrom, vápník, sodík, draslík), 18 aminokyselin, glykosidy, trávící enzymy, lignin, saponiny a antrachinony.

Borůvky jsou známé hlavně svým příznivým účinkem na kvalitu zraku. Podporují totiž tvorbu kolagenu v oku a pomáhají tak udržovat normální stav zraku. Jsou také výborným přírodním antioxidantem. Málokdo ví, že borůvky jsou také výborným pomocníkem nejenom pro oči. Napomáhají totiž udržovat normální stav žaludeční sliznice a sliznice tenkého střeva.

Společnost ESI představuje řadu čistých bioaktivních šťáv z aloe Vera určených k regulaci zažívání. Hlavním komponentem přípravků je surový gel (čistá šťáva) z dužiny střední části listů Aloe Vera (aloe Barbadensis). K výrobě jsou použity rostliny pěstované dle zásad bio-organického zemědělství. Šťávy jsou nepasterizované, bez přidaného cukru, barviv a neředěné vodou. Aloe je získána sběrem v Mexiku, pěstovaná bez použití chemických látek podle zásad bioorganického zemědělství. Díky citlivému ručnímu zpracování za studena je zachováno maximum příznivých účinků šťávy aloe.

Dávkování: jedna odměrka (25 ml) třikrát denně (25 ml 3x den) v koncentrované podobě nebo ředěné vodou. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do jednoho měsíce.

Upozornění: není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Vyrobeno podle přísných kriterií ISO 9001 (kontrola kvality a obsahu aktivních složek).

Aloe Vera ESI je přírodní produkt a jeho chuť i barva může být v různých variacích, aniž by tím byla jakkoli ovlivněna kvalita výrobků.

Obsah: 1000 ml

Doplněk stravy.


Kategorie: Šťávy, sirupy, drinky

Alergie, Antioxidanty, Cholesterol, Detoxikace, Energie, Fyzická kondice, Imunita, Krevní oběh, Obranyschopnost, Oči, Zrak, Regenerace a rekonvalescence, Stárnutí, Stres, Střeva, Trávení, Únava, Zácpa, Zánět, ZažíváníStáhnout v PDF

Přečteno: 1371x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.