ALOE VERA kapsle ESI

Cena: 190  

Dodavatel/Výrobce: ESI

Doplněk stravy s extraktem z listů Aloe Vera

Výživový doplněk na bázi Aloe Vera vyvinutý pro komfortní užívání se zachováním maximálního účinku. Tablety si zachovávají všechny příznivé účinky šťávy z Aloe Vera, jsou praktické, trvanlivější a vysoce účinné.

Složení: Aloe Vera (Aloe barbadesis miller) koncentrovaný extrakt 200:1 (100mg).

 

Přídavné látky: mikrokrystalická celulóza, dihydrofosforečnan vápenatý, rostlinný stearan horčnatý a oxid křemičitý (protihrudkující látky). Neobsahuje lepek a ani umělé barviva a dochucovadla.

Dávkování: Jedna tableta denně, zapít vodou. V případě potřeby 2-3 tablety denně.

Šťáva z Aloe je získávána přírodním způsobem ze speciálního druhu aloe - Aloe vera linne. Dužnina v listech Aloe obsahuje více než 200 biologicky aktivních složek s výjimečným posilujícím účinkem. Nejdůležitější z nich jsou polysacharidy s dlouhým řetězcem.
Šťáva z Aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela dozrálých listů aloe. Metoda, jež je používána při jejím získávání, zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Důkladný sběr listů aloe, lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny bez kůry a použití patentované metody sběru garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu - všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy včetně veškerých nejcennějších blahodárně účinkujících složek.

Balení: 30 tablet


Kategorie: Superpotraviny, rostlinné přípravky

Alergie, Detoxikace, Energie, Imunita, Játra, Kůže, Metabolismus, Obranyschopnost, Střeva, Trávení, Únava, Zánět, ZažíváníStáhnout v PDF

Přečteno: 1769x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.