ALOE VERA červený pomeranč 1l

Cena: 325  

Dodavatel/Výrobce: ESI

Čistá šťáva z Aloe Vera s výtažkem z pomeranče

Složení: 100%-ní standartizovaná šťáva z listů, med, citronové a pomerančové aroma, červený pomeranč (Citrus dulcis, varianty Moro, Tarocco, Sanfuinello) - extrakt z ovocné šťávy a listů s 10% fytokomplexu (zahrnuje anthokyaniny, flavonony, hydroxyskořicové kyseliny a kyselinu askorbovou), kyselina citronová, sorban draselný

Čistá šťáva z Aloe Vera pěstované bez použití pesticidů (insekticidů a herbicidů). Jedinečná směs gelu z vnější a vnitřní části listu připravená šetrným způsobem tak, aby byly zachovány její přirozené složky. Šťáva z Aloe vera významným způsobem podporuje pročištění organismu. Je doplněná koncentrovaným výtažkem z červeného pomeranče, který obsahuje ochranu buněk proti škodlivému působení volných radikálů.

Aloe pravá (Barbadensis Miller) je víceúčelová rostlina. Je to přírodní antioxidant. Podporuje přirozenou obranyschopnost a snižuje příznaky napětí a únavy. Na lidské tělo působí detoxikačně, tzn. že odstraňuje škodliviny z těla a očišťuje organismus. Působí pozitivně i na normální stav pokožky.

Aloe Vera se pěstuje v celém světě, přirozeně roste v severní Americe, Asii, střední a jižní Americe. Španělsku a Mexiku, odkud pochází organická Aloe v tomto výrobku. Jde o liliovitou rostlinu vzhledu kaktusu. V ájurvédě se nazývá také „kumari", což znamená mladická vitalita. Aloe Vera obsahuje 200 různých látek, např. steroidy, vitamíny A,C,B, B12, kyselinu listovou, minerály (hořčík, mangan, zinek, měď, chrom, vápník, sodík, draslík), 18 aminokyselin, glykosidy, trávící enzymy, lignin, saponiny a antrachinony.

 

Dávkování: pro optimální využití účinků přípravku se doporučuje užívat 3x denně 1 odměrku (25ml), samostatné nebo rozmíchat ve sklenici vody. Před použitím protřepejte. Uchovávejte v ledničce.

Šťáva z Aloe vera je přírodní produkt.

Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

Záruka ESI: * Nepasterizováno. * Bez přidaného cukru a barviv. * Čistá šťáva - neředěná vodou. * Jedinečná formule zpracování čistého gelu ze střední části listu. * Získáno přímo z čerstvé dužiny, krájené ručně. * Získáno sběrem v USA, pěstováno bez použití chemických látek podle zásad bio-organického zemědělství. * Systém zpracování za studena.


Kategorie: Šťávy, sirupy, drinky

Alergie, Antioxidanty, Bakterie, plísně, viry, Detoxikace, Ekzém, Energie, Imunita, Játra, Klouby, Kůže, Metabolismus, Pleť, Střeva, Trávení, Únava, Vitaminy a minerály, Zánět, ZažíváníStáhnout v PDF

Přečteno: 1259x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.