ALGA FORTE 120tbl.

Cena: 388  

Spirulina, Chlorella, řasa Kelp a zázvor v BIO kvalitě

Jedinečná přírodní kombinace sladkovodních a mořských řas se zázvorem poskytne vašemu tělu důležité živiny a přispěje ke správné funkci štítné žlázy. Je bohatá na jód, kvalitní bílkoviny a množství vitamínů, včetně vitamínu B12.

Složení *: Spirulina platensis 375mg, Chlorella vulgaris 375mg, Kelp (Laminaria digitata) 200mg, Zázvor (Zingiber officinale) 50mg

*z biologického zemědělství

Spirulina platensis je sladkovodní řasa, která podporuje celkovou vitalitu těla. Kelp, neboli chaluha bylinkatá, kontroluje tělesnou hmotnost a navozuje pocit sytosti. Dále je v přípravku ALGA FORTE obsažen zázvor, jehož chuti a zdravotních účinků využívali lidé už ve starověkém Řecku a Egyptě. Podporuje normální trávení a dodává tělu energii, což je důležité například při dodržování diety. Tím ale výčet zdravotních účinků zázvoru nekončí. Působí pozitivně na svaly a funguje jako kontrola zánětlivých reakcí.

Účinky: ALGA FORTE je bohatým a čistě přírodním zdrojem nutričních látek v ideální, snadno vstřebatelné formě. Oproti jednotlivým řasám vykazuje Alga Forte tzv. synergický efekt – spolupůsobení jednotlivých látek a jejich účinků má v důsledku celkový zesílený (Forte) účinek.
Poskytuje tělu důležité živiny v bio kvalitě.

Nejčastější příčinou nemocí je špatný metabolismus. Zásadní vliv na rychlost metabolismu mají hormony štítné žlázy, k jejichž produkci je bezpodmínečně nutný jód, kterého bývá v naší vnitrozemské stravě nedostatek (dodávaný Kelpem) a kvalitní bílkoviny (Spirulina, Chlorella – v naší kombinaci obsaženo více než 50 %!).

Bio kvalita: Kultivace Spiruliny a Chlorelly probíhá na absolutně čistém ostrově Hainan (asijské Tahiti), bio kultivace i zpracování je kontrolováno německou institucí Ceres - a sdružením Naturland. Sušení se odehrává za nízké teploty, mletí metodou Dynomill. Hrubost je ideální záměrně, aby prášek dobře "tabletoval" bez používání běžných přídatných látek. Zázvor dodává certifikovaná evropská farma a Kelp je z USA (cetifikovaná farma poblíž Kanady). Alga Forte se vyrábí v ČR.

Obsah: 120 tablet po 1000mg

Dávkování: 2x denně 2 tablety zapít vodou, děti od 3 let 2x denně ½ tablety

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy po poradě s lékařem. Výrobek přirozeně neobsahuje cukr (vhodný pro diabetiky).

Doplněk stravy. Certifikát organického zemědělství.

Dodavatel/Výrobce: Eccevita


Kategorie: Zelené potraviny

Detoxikace, Imunita, Nadýmání, Obezita, Regenerace a rekonvalescence, Štítná žláza, Střeva, Trávení, ZácpaStáhnout v PDF

Přečteno: 2198x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Související produkty

Lněné semínko BIO 300g

Celé lněné semínko se používá jako dekorace chlebů a pečiva, kterým…

Cena: 28 Kč

Lunární náramek Korál + Howlit tyrkenit

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 340 Kč

GHÍ HN ayurvedic 277ml

Přepuštěné máslo zlatý poklad pro vaši kuchyni z důkladně…

Cena: 149 Kč

Ostružiny sušené mrazem 20g WB

Lyfolizované plody ostružin Tyto bobule vyjímečné barvy, chuti a vůně jsou…

Cena: 36 Kč

COLLALLOC - mořský kolagen

100% Bioaktivní mořský kolagen Kolagen má v lidském těle zásadní roli. Je…

Cena: 599 Kč

Detoxikační severní mýdlo 120g

Detoxikační černé mýdlo Natura Siberica Od dávných dob jsou známé…

Cena: 360 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte