Ájurvédský BIO čaj uklidňující

Cena: 64  

Dodavatel/Výrobce: Tea of Life

Lahodná směs zeleného čaje a ájurvédských bylin, 25 sáčků

Ayurvédský bio zklidňující čaj je směsí zeleného čaje, zpracovávaného tradiční čínskou metodou, s volně rostoucími ayurvédskými bylinami, jako je Hatawaria (Asparagus falcatus), Asamodagam a Winter cherry (Withania somnifera).

Withania somnifera, neboli indický ženšen, napomáhá duševnímu zdraví a je vhodná pro relexaci. Snižuje také projevy stresu a únavy. Blahodárné účinky withanie objevili lidé už ve staré Mezopotámii. Kořeny tohoto polokeře se používají k různým medicínským účelům a k výrobě kosmetických produktů. Účinné látky totiž podporují omlazení a normální stav pokožky. Napomáhají také celkové vitalitě lidského těla. Hrají také roli v normální funkci reprodukčního a dýchacího systému.
Citrónová tráva (citronela) dodává čaji jemnost a kardamom pomáhá udržet svěžest. Celková chuť je podtržena špetkou jasmínu.

Obsah: 25 sáčků, 50 g

Použití: Vložte jeden sáček čaje do šálku. Přelijte 150 ml vařící vody a nechte 3-5 minut luhovat. Během luhování můžete vdechovat uvolňující se aroma. Slaďte medem nebo třtinovým cukrem.


Kategorie: Ájurvédské čaje

Nervozita, NespavostStáhnout v PDF

Přečteno: 865x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.