Ajurvédské kafe Valeriana 50g

Cena: 89  

Dodavatel/Výrobce: Vyrobeno v Indii pro DNM Company s.r.o.

Instantní kávovinová směs s obsahem extraktu byliny Valeriana. Bez kofeinu.

Složení: čekanka lékařská (Cichorium Intybus), výtažek z byliny Valeriana

Kafe Valeriana je ajurvédská náhrada kávy.

 

Ajurvédské kafe Valeriana obsahuje čekanku obecnou. Tato rostlina s modrými květy má zdravotní účinky na lidské tělo. Podporuje totiž normální funkci střevního traktu a jater. Působí také pozitivně na normální činnost nejdůležitějšího orgánu lidského těla – srdce. Pomáhá také udržovat hladinu glukózy v krvi.

Baldrián, čertikus, kočičí křen, říká vám to něco? Všechno jsou to jiné názvy pro rostlinu kozlík lékařský. Tato léčivá rostlina je obsažená v Ajurvédském kafi Valeriana. Pomáhá tělo relaxovat, podporuje duševní zdraví a pomáhá redukovat příznaky stresu. Zároveň také podporuje normální trávení a pozitivně působí na normální činnost kardiovaskulárního systému.

Dalšími složkami jsou Ašvaganda (Withania somenifera) a Mandukparni = Gotukola (Cantanella asiatica) .

Balení: 50g

Dávkování: 1 šálek připravený podle návodu max. 3x denně.

Návod na přípravu: 1/4 až 1/2 čajové lžičky bylinné směsi na 1 šálek nápoje - nasypeme do šálku a zalijeme z 2/3 horkou vodou, 1/3 dolijeme horkým mlékem, dle chuti dosladíme cukrem či medem. Nepoužívejte vařící mléko ani nesypte ajurvédské kafe do šálku s mlékem či vodou.

Další pokyny: Nutno dodržet návod k přípravě. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek se nedoporučuje těhotným, kojícím ženám a dětem do 12ti let. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje pestrou stravu, léky ani lékařskou péči.


Kategorie: Kávy, kávoviny

Dia, Játra, Nespavost, Srdce, Stres, Střeva, TráveníStáhnout v PDF

Přečteno: 1766x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.