Ajurvédské kafe Šatavari 50g

Cena: 89  

Dodavatel/Výrobce: Vyrobeno v Indii pro DNM Company s.r.o.

Instantní kávovina z čekanky s himalájskou bylinou Šatavari

Složení ve 100 g: Čekanka lékařská (Cichorium Intybus) 94 g, Výtažky z bylin Šatavari (Asparagus racemosus) 6 g

Šatavari, neboli chřest hroznovitý, je popínavá rostlina, která se běžně vyskytuje v Indii a Himalájích. Její účinky ocení zejména ženy, protože působí pozitivně na ženský pohlavní reprodukční systém a menstruační cyklus. Má vliv na plodnost. Šatavari je vhodná pro ženy v každém věku a má pozitivní vliv na kojení a při menopauze.
Trnitý keř Šatavari však není určen výhradně pro ženy. Má spoustu dalších zdravotních účinků, které ocení i muži. Například podporuje spánek, duševní pohodu a chrání před stresem. Pozitivně působí na normální činnost kardiovaskulárního systému a močové soustavy.

V kávě Šatavari se kromě indického ženšenu nachází i čekanka obecná. Tato rostlina s modrými květy má zdravotní účinky na lidské tělo. Podporuje totiž normální funkci střevního traktu a jater. Působí také pozitivně na normální činnost nejdůležitějšího orgánu lidského těla – srdce. Pomáhá také udržovat hladinu glukózy v krvi.

Návod k přípravě: Do šálku dáme 1/4 až 1/2 čajové lžičky ajurvédského kafe a zalijeme horkým či studeným mlékem v poměru 2:1. Můžeme dosladit dle chuti. Případně můžeme použít vařící vodu a doplnit mlékem v poměru 2:1. Nepoužíváme převařené mléko ani nesypeme ajurvédské kafe do šálku s mlékem či vodou.

Dávkování: nejvýše 4x za den 1 šálek připravený dle návodu.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let.

Obsah: 50 g (50-60 šálků nápoje)


Kategorie: Kávy, kávoviny

Játra, Menopauza, Menstruace, PMS, Sex, Stárnutí, Těhotenství, porod, kojení, TráveníStáhnout v PDF

Přečteno: 2230x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.