Ajurvédské kafe Ašvaganda 50g

Cena: 89  

Firma/Výrobce: Vyrobeno v Indii pro DNM Company s.r.o.

Instantní kávovina s himalájskou bylinou AŠVAGANDA

Složení: Ve 100 g výrobku je obsaženo: 94g Čekanky lékařské (Cichorium Intybus) a 6 g výtažku z byliny Ašvagandha (Withania somnifera)

Chutný nápoj bez kofeinu, který je vyroben z bylin po tisíce let vysoce ceněných tradičních indickou medicínou - tzv. ájurvédou.

Rostlina Ašvaganda se v českém názvosloví jmenuje indický ženšen. Tento polokeř (a zejména jeho kořen) působí na spoustu oblastí lidského těla. Mezi některé jeho zdravotní účinky patří například schopnost podpory duševní a kognitivní činnosti a redukování únavy. Tělu dodává energii a vitalitu, což se podepisuje zejména na svalech a jejich schopnosti výdrže. Působí také pozitivně na normální činnost kardiovaskulárního systému.

Více o Ašvagandě najdete zde...

V čaji Ašvaganda se kromě indického ženšenu nachází i čekanka obecná. Tato rostlina s modrými květy má zdravotní účinky na lidské tělo. Podporuje totiž normální funkci střevního traktu a jater. Působí také pozitivně na normální činnost nejdůležitějšího orgánu lidského těla – srdce. Pomáhá také udržovat hladinu glukózy v krvi.

Návod k přípravě kávy Ašvaganda:

Do šálku dáme 1/4 až 1/2 čajové lžičky ajurvédského kafe a zalijeme horkým či studeným mlékem. Můžeme dosladit dle chuti. Případně můžeme použít vařící vodu a doplnit mlékem v poměru 2:1. Nepoužíváme převařené mléko ani nesypeme ajurvédské kafe do šálku s mlékem či vodou.

Dávkování: nejvýše 4x za den 1 šálek připravený dle návodu.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let.

Balení: 50 g (50-60 šálků nápoje)


Kategorie: Kávy, kávoviny

Fyzická kondice, Imunita, Játra, Krvetvorba, Mozek, Regenerace a rekonvalescence, Stres, Trávení


Fyzická kondice, Imunita, Játra, Krvetvorba, Mozek, Regenerace a rekonvalescence, Stres, TráveníStáhnout v PDF

Přečteno: 2653x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.