Ajurvédské kafe Arjuna 50g

Cena: 89  

Dodavatel/Výrobce: Vyrobeno v Indii pro DNM Company s.r.o.

Instantní kávovinová směs s obsahem extraktu byliny arjuna

Složení: čekanka lékařská (Cichorium Intybus), bylina Arjuna

Ajurvédské kafe Arjuna obsahuje čekanku obecnou. Tato rostlina s modrými květy má zdravotní účinky na lidské tělo. Podporuje totiž normální funkci střevního traktu a jater. Působí také pozitivně na normální činnost nejdůležitějšího orgánu lidského těla – srdce. Pomáhá také udržovat hladinu glukózy v krvi.

Kafe Arjuna obsahuje prášek z indického stromu terminalia arjuna, česky vrcholák pravý. Tento přírodní antioxidant se v indické medicíně využívá už po staletí. Zejména se zjistilo, že má pozitivní vliv na normální činnost kardiovaskulárního systému, což je důležité pro transport živin po celém těle. Kromě toho vrcholák pravý působí na normální činnost jater a podporuje chuť k jídlu.

Balení: 50g

Dávkování: 1 šálek připravený podle návodu max. 3x denně.

Návod na přípravu: 1/4 až 1/2 čajové lžičky bylinné směsi na 1 šálek nápoje - nasypeme do šálku a zalijeme z 2/3 horkou vodou, 1/3 dolijeme horkým mlékem, dle chuti dosladíme cukrem či medem. Nepoužívejte vařící mléko ani nesypte ajurvédské kafe do šálku s mlékem či vodou.

Další pokyny: Nutno dodržet návod k přípravě. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek se nedoporučuje těhotným, kojícím ženám a dětem do 12ti let. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje pestrou stravu, léky ani lékařskou péči.

 


Kategorie: Kávy, kávoviny

Antioxidanty, Játra, Nechutenství, SrdceStáhnout v PDF

Přečteno: 981x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.